Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
To jest niesamowicie zabawne.
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak nie mają żadnych szans lol kto na to by głosował
Też potężna lewica: zrobiłem z bosaka takiego śmiesznego typeczka, trochę babę hihihi, a ode mnie macie tu wysrywy o braunie

- ale to Ty dzwonisz xD

Ci ludzie poświęcają prywatny czas na to żeby zasrać nam mirko postami o konfederacji próbując przekonać nikogo, bo przecież nikt na Bosaka nie głosuje (xD), że nie ma racji.
Co do #!$%@? xD
Niemal jedyne posty jakie widziałem o tej partii ostatnio pochodzą od przeciwników tej partii _
Zgodnie z retoryką wielu na tagu #konfederacja oni chyba naprawdę zaczęli się poważnie obawiać skoro tak agresywnie zaczęli tam wjeżdżać. Chyba, że to jakieś lewicowe #60groszyzawpis
Wygląda trochę jak mięsożercy tagujący weganizm pod zdjęciem steka i myślący że kogoś boli przez to dupa xD
Bez względu na to to zabawne, że ktoś poświęca tyle energii na kandydata który ma tak marginalne wyniki i o którym sami mówią, że nie ma szans. Chyba, że jednak ich zdaniem ma a batożenie gejów przez Brauna to ich zdaniem realne zagrożenie. Wtedy należy się naprawdę zastanowić kto tu jest #!$%@? ( )

#lewica #prawica #polityka #4konserwy #neuropa #szury #wybory #heheszki
pepies - To jest niesamowicie zabawne. 
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak n...

źródło: comment_15910838588tKetdVbzAHChNljcSQFkG.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz