Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
To jest niesamowicie zabawne.
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak nie mają żadnych szans lol kto na to by głosował
Też potężna lewica: zrobiłem z bosaka takiego śmiesznego typeczka, trochę babę hihihi, a ode mnie macie tu wysrywy o braunie

- ale to Ty dzwonisz xD

Ci ludzie poświęcają prywatny czas na to żeby zasrać nam mirko postami o konfederacji próbując przekonać nikogo, bo przecież nikt na Bosaka nie głosuje (xD), że nie ma racji.
Co do #!$%@? xD
Niemal jedyne posty jakie widziałem o tej partii ostatnio pochodzą od przeciwników tej partii _
Zgodnie z retoryką wielu na tagu #konfederacja oni chyba naprawdę zaczęli się poważnie obawiać skoro tak agresywnie zaczęli tam wjeżdżać. Chyba, że to jakieś lewicowe #60groszyzawpis
Wygląda trochę jak mięsożercy tagujący weganizm pod zdjęciem steka i myślący że kogoś boli przez to dupa xD
Bez względu na to to zabawne, że ktoś poświęca tyle energii na kandydata który ma tak marginalne wyniki i o którym sami mówią, że nie ma szans. Chyba, że jednak ich zdaniem ma a batożenie gejów przez Brauna to ich zdaniem realne zagrożenie. Wtedy należy się naprawdę zastanowić kto tu jest #!$%@? ( )

#lewica #prawica #polityka #4konserwy #neuropa #szury #wybory #heheszki
pepies - To jest niesamowicie zabawne. 
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak n...

źródło: comment_15910838588tKetdVbzAHChNljcSQFkG.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
a nie siedzą i szukają haków na jakiegoś typa


@pepies: Wejście na twittera i zrobienie screena to szukanie haków? xDDDD

ale stanowi dla nich sól w oku że jak można mieć takie poglądy.


No mnie tez się nie podoba ze kandydat na prezydenta publicznie wygaduje bzdury na mój temat xD

właśnie korzystam z niego głównie w formie rozrywkowej,


Ja tez, ostatnio bardzo lubie śmiać się z Bosaka i jego wypowiedzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kleki_Petra:

Żeby przygotować jedną, tylko jedną masakrę w stylu Koroluka, należy zrobić bardzo rzetelny risercz w różnych naukowych publikacjach i raportach.


Przygotował masakrę (xD) gościa który w 2020 roku wierzy w system monarchijny, królową jest matka boska a jego działalność sejmowa opiera się na zgłaszaniu wniosków formalnych.
Jak pan MASAKRATOR był młodszy to kopał dałnów czy udowadniał blokersom, że jest od nich mądrzejszy? Niesamowite osiągnięcia xD

Wejście na twittera i zrobienie
  • Odpowiedz
@pepies: po co ty mu to tlumaczysz? to zwykly ideologiczny bot plusowy ma tyle akcji co ty, a konto 10 lat mniej.
ja mam 7 k akcji na mirko przez ponad 10 lat a typek 23k
olac npc'a
  • Odpowiedz
kiedy ten screen pochodzi sprzed roku? Tak


@pepies: O google słyszał? Wystarczy wpisać cos w stylu "Krzysztof Bosak zakaz site:twitter.com" i masz tweet Bosaka gdzie chce czegoś zakazać. Zajmuje to jakieś 5 minut i możesz zrobić taki wpis podczas porannej kupy.
  • Odpowiedz
@pepies: ale widać, że efekt bólu dupska został u ciebie mocno wywołany xD. Przerabianie polityków na zdjęciach na baby czy mówienie że są pedałami to specjalność prawactwa i nikogo to oprócz nich nie bawi. Chyba, że ktoś przerabia ich polityków, wtedy ostro boli dupa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
O google słyszał? Wystarczy wpisać cos w stylu "Krzysztof Bosak zakaz site:twitter.com" i masz tweet Bosaka gdzie chce czegoś zakazać.

@prawa_reka_sorosa: jeszcze niedawno twierdziłeś, że po prostu wchodzi na Twitter xD teraz jednak przyznajesz rację, że specjalnie szuka.
Fajne te lewaki. Takie nie za konsekwentne xD
  • Odpowiedz
pokazywanie jego głupoty to po prostu dobra zabawa


@R187: Niestety żeby pokazać czyjąś głupotę, pokazujący musi dysponować większym ogarnięciem. Inaczej nie ma jak stwierdzić że coś jest głupotą albo nie. Idąc dalej, konta ze screena i im podobni, nie mają podstaw żeby komukolwiek wytykać głupotę, bo nie da się być głupszy niż tęczowe zera z neuropy. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: wy macie nieźle #!$%@? w baniach że świat jest 0:1
To nie jest tak że jak ktoś wytyka #!$%@? mózgowe lewaka ktory poświęca czas na poszukiwania jakiegoś gówna na prawaka to oznacza że jest za tym prawakiem xD ogarnijcie się i nie wciagajcie postronnych ludzi w tą przepychankę. Wystarczająco chyba obraziłem tu dwie strony żeby ktokolwiek kto umie dodać 2 do 2 zrozumiał że nie interesuje mnie ani konfederacja ani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: Dlaczego uważasz że nikt nie głosuje na najlepszego kandydata jakim jest Bosak (ʘʘ)

@WscieklyAzot: nie uważam że nikt. Uważam, że ten wynik będzie bez znaczenia. A to jakie są wasze poglądy na temat jakiegokolwiek kandydata też nic tu nie zmienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: no rzucasz mi tu jakieś grupy konfederacyjne wyszedłem z założenia że insynuujesz że opowiadam się po którejkolwiek stronie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pepies Przyjrzyj się, jaka jest nazwa tego kanału discordowego xD. Żeby nie znać słynnego skrina, gdzie jeden nerłopek przez przypadek ujawnił neuropejską grupę na discordzie... Nic dziwnego że tak Cię dziwi zalew propagandowego spamu na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pepies: największym problemem dla Polski i Polaków jest rządzący nami PiS.

Uderzajmy w marginalną, gówno znaczącą partię, wysrywając prawdy, półprawdy i trollskie nieprawdy, by ośmieszyć wroga. xD
  • Odpowiedz