Wpis z mikrobloga

@cielo: Jesli nie grasz na telefonie to M21 bedzie znacznie lepszy, poczynajac od ekranu, nakladki, wsparcia konczac na baterii.
I to za 950 zł w MediaMarkt po zapisie do ich klubu. Z aparatu tez wyciagniesz wiecej chociazby za sprawa gcam, gdzie w tym RN8 Pro masz Mediateka co za tym idzie brak modyfikacji, albo takie w ktorych polowa rzeczy nie dziala.
@cielo: RAM to kwestia przetrzymywania aplikacji w pamieci, zeby przy ponownym uruchomieniu nie byly przeladowywane. A to jest stopa achillesowa nakladki w Xioami bo ubija wszystko w tle jak leci wlasciwie niezaleznie od ilosci wolnej pamieci. Co przy okazji przeklada sie na brak / opoznione powiadomienia bo aplikacja ginie w tle.
@k3lt: czaje, ja maksymalnie używam może 3/4 apek "jednocześnie" więc chyba faktycznie Samsung będzie lepszym wyborem, zwłaszcza, że kupowałbym go z myślą na kolejne 2-3 lata
@k3lt: zostanę już raczej przy Samsungu, bo jednym z bodźców zmiany telefonu jest teraz właśnie bateria, mój wysłużony MI A1, po 2.5 roku trzyma może z 8h przy normalnym użytkowaniu, co może byłoby spoko, ale gdybym tylko w domu siedział.
Widzę, też, że Samsung mimo gorszej matrycy od RN8 robi równie dobre zdjęcia
@PaniczKajzerka: Do 1500 nie mam pomyslu, ten budzet to taka z lekka "czarna dziura" aktualnie.
Edit: moze cos pokroju Realme XT z ktoregos europejskiego Amazona, Pixel 3a jesli zalezy ci na aparacie mozna tez w tej cenie dorwac nowke A71 na OLX.