Wpis z mikrobloga

@rockybalboa_2: @Bazant77: mi to się przypomniały ustawki z jakiegoś FAMM MMA/KSW gdzie nagle ktoś wchodzi do klatki i wyzywa kogoś na pojedynek. Niby wszyscy zdziwieni, a każdy się czegoś spodziewał. Po takich sporych markach spodziewałbym się czegoś lepszego.
@matixrr opowiem tylko o kwestiach które mnie w jakimś stopniu interesują.
1. Mundial w zajebistej jakości (4k).
2. Pojawiają się transmisje esportowe na kanale w TV.
3. TVP Sport w otwartej antenie.
4. 1 meczyk ekstraklapy w kolejce (tyle mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
5. Powrót Ligi Mistrzów do TVP.
6. MŚ w Koszykówce w TV i internecie.
7. Mecze młodzieżowych reprezentacji.

To tyle na szybko. Jasne
@100lik: równie dobrze to część tych punktów można przypisać Kurskiemu i wpakowanym pieniądzom w TVP ( ͡º ͜ʖ͡º) Można też dopisać wg mnie takie babole jak wyścigi F1 pokazywane od 45 minuty, czy słabych komentatorów/dziennikarzy np. w skokach. Wiadomo, że jak już jest hajs pakowany w TVP to lepiej aby poszedł na transmisje Ekstraklasy, niż do TVP INFO, no i że jest wzrost jakości w TVP
@100lik: dla mnie prosta sprawa, konkuruje na rynku mając pieniądze podatników.
W sumie do samego Szkolnikowskiego nic nie mam, może trochę za duże ego. Z chęcią zobaczyłbym jakby się sprawdził będąc prezesem jakiejś normalnej firmy na rynku.

Co do Szpakowskiego to się nie zgodzę, chcecie czy nie, jest to legenda, która bardzo zręcznie jest obecnie odsuwana na bok. Ja rozumiem, ze wykopki to by najlepiej spaliły wszystkich na stosie, ale bez