Wpis z mikrobloga

masakra. Człowiek @Print_Screen z ustami pełnymi pięknych słów, a zgłosza komentarze do usunięcie, a nie został w nich obrażony, i zamyka możliwość komentowania jego wpisu. Boi się dyskusji? Jak to się mówi? Prawdziwa cnota, krytyk się nie boi? Ale właśnie. Trzeba mieć odwagę, a nie walczyć z kimś innym cenzurą, w postaci usuwania komentarzy, a smemu mając gębę pełną tolerancji.
frugom - masakra. Człowiek @Print_Screen z ustami pełnymi pięknych słów, a zgłosza ko...

źródło: comment_1591174970Uau22GvVS3aFTN5YHpRA7I.jpg

Pobierz
  • 6
via Android
  • 1
@fasttaker @IQ135 @Thomas_Szasz co najlepsze @Print_Screen mnie zablokował i opisał w swojej odpowiedzi, za mój komentarz, że porównanie obozów zagłady, które były zorganizowanymi fabrykami śmierci, w których zostały zamordowane miliony ludzi różnych narodowści, do obecnej sytuacji w USA jest niestosowane. To wszystko. Ale to kolejny przykład słabego człowieka, który brak argumentów przeradza w obrażanie i cenzurę.
frugom - @fasttaker @IQ135 @ThomasSzasz co najlepsze @PrintScreen mnie zablokował i o...

źródło: comment_15911815820b0tviOPBgcqPx7WCYeVWZ.jpg

Pobierz
@frugom: ale zdajesz sobie sprawę, że ta karykatura psiej kupy jest zwykłym trolem i ma w dupie treść twoich postów, a biadoląc, że ci skasował komentarz dajesz mu dokładnie to czego pragnie :P