Wpis z mikrobloga

  • 307
Saszka z Małpostanu nie miał nic do gadania jak go pałowali i wsadzali do busa na front ale nie wszyscy to zrozumieją, ugabuga każdy zły XD
  • Odpowiedz
  • 275
@aarahon Zapominasz, że za Saszką idzie oficer KGB z pistoletem w ręku i tylko jak Saszka obróci się do tyłu to ten już mu między oczu z niego celuje. Możnesz zgrywać bohatera i sobie gdybać co byś zrobił na jego miejscu ale tego nie wiesz dopóki nie będziesz w takiej sytuacji XD
  • Odpowiedz
@qeti: dlatego nie lubię tego typu filmików z wojny. Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, czy chciał tam być, czy go do tego zmuszono/zmanipulowano. Czekam z niecierpliwością na taki filmik z putinem i jego pachołkami
  • Odpowiedz
@aarahon: może to jest jakoś zmyślnie komunikowane. Mówią ci np, że biorą Cię na front ale będziesz robił w logistyce. A potem tak zadanie po zadaniu Cię przełamują. Nie jest to takie skokowo nagle "idź zabijaj ludzi", tylko gotowanie żaby
  • Odpowiedz
Możnesz zgrywać bohatera i sobie gdybać co byś zrobił na jego miejscu ale tego nie wiesz dopóki nie będziesz w takiej sytuacji


@Gorkel: tyle że ja wiem co bym zrobił.
P.S. Jeśli za każdym żołnierzem idzie oficer KGB to nie powinni mieć problemów z podbiciem Ukrainy.
  • Odpowiedz
może to jest jakoś zmyślnie komunikowane. Mówią ci np, że biorą Cię na front ale będziesz robił w logistyce.


@IlawaNidzica: czy ty masz swój mózg? Nie wiem jak ty ale za siebie i za tego faceta ze zdjęcia mogę poręczyć - wiedział na co się pisze i gdzie idzie.
  • Odpowiedz