Wpis z mikrobloga

@Gorkel: Wiesz czemu jeszcze nie mieli w Rosji drugiej fali mobilizacji? Bo oferują ludziom za miesiąc tyle ile by normalnie zarobili w rok więc mają tylu ochotników że póki co byli sobie w stanie poradzić bez niej. Pooglądaj sobie filmy na kanale cioci Andromedy (uwielbiam kiedy przyjeżdża), ciągle mówią że ten czy tamten zgłosił się na ochotnika
  • Odpowiedz
Saszka z Małpostanu nie miał nic do gadania jak go pałowali i wsadzali do busa na front ale nie wszyscy to zrozumieją, ugabuga każdy zły XD


@Gorkel: co ty #!$%@? XD większość ruskich to ochotnicy za dobre (jak na Rosję) pieniądze.

Oni liczą na takich frajerów zachodniaków, że się nad nimi będą litować, ciekaw jestem bardzo co tam ci biedni poborowi mają na swoich telegramach i jakiego polityka popierają XD
  • Odpowiedz
masz szczescie ze na wykopie nie mozna wrzucac mocniejszych tresci bo bym ci pokazal co by z toba zrobili po pierwszej pyskowce


@peoplearestrange: nie wiem czy by zrobili. Ja nie widzę żadnych przeszkód żeby kogoś zabić jeśli próbuje narazić mnie na utratę zdrowia czy życia. I nie zależenie czy ktoś mnie napada na ulicy czy byłby to policjant który przekracza swoje uprawnienia.
  • Odpowiedz