Wpis z mikrobloga

Nikomu się nie chciało wrzucić? to macie:

Wygląda na to że wg trailera będzie:
-space legs (chodzenie + prawdopodobnie plecak odrzutowy jak w no mans sky + prawdopodobnie broń do ręki)
- atmosferic landings ( zapewne tylko proste planety z atmosferami, prawdopodobnie żadnych typu ziemskiego, amoniakowego czy wodnych planet)
-ktoś zasugerował że lądująca anaconda oznacza potencjalnie budowane bazy, nie jestem pewny czy tak szybko to dadzą.
-inna sugestia że planety będą bardziej szczegółowe.
-potwierdzenie że ma wyjść na początku 2021 (obstawiałbym koniec pierwszego kwartału)

(w komentarzach filmy omawiające od Yamiksa i Obsidiananta, a tu Link do tematu na forum Frontiera)
#elitedangerous
Keris - Nikomu się nie chciało wrzucić? to macie:

Wygląda na to że wg trailera będ...
  • 12
@el009: Jak z łazikami w Horizons ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No wiesz, zawsze były JAKIEŚ (wiem, dobry żart) misje. Ale surowce się z łazika zbiera, może też coś w ten deseń będzie można zbierać?
@el009: Przy Lotniskowcach pozmieniali to i owo przy nacisku graczy, wydaje mi się że przy podobnym płaczu na poprzednie elementy mogliby próbować je pozmieniać, CQC ma mieć teraz kolejkę czekania na mecz wewnątrz gry.
wszystko robią tak na pół gwizdka. CQC, inżynierów, lądowania planetarne, powerplay, fleet carriery... Niby jest milion opcji ale jakoś nie działają...

@Keris: @el009: .

O, o, o właśnie. Ta gra jest jak rozgrzebane spaghetti. Zbiór jakiś konceptów, które albo zarzucono albo nie wiadomo jak było pociągać. Sporo rzeczy jest niekompletnych czego najlepszym przykładem jest np. baza Thargoidów. Pięknie wykonane, w dodatku działające wnętrze, ale czemu to ma kuźwa służyć? Ktoś
Zbiór jakiś konceptów, które albo zarzucono albo nie wiadomo jak było pociągać.


@dr_gorasul: Ciekawostka: Dziś przeczytałem na forum jak wspominali jednego z devów który pracował nad powerplay, ponieważ pana przenieśli do pracy nad innymi ich grami to powerplay nie ma więcej updatów.

Ja się na za wiele nie nastawiam i wam też tak radzę.


Też tak podchodzę, to co pokazali w trailerze prawdopodobnie w grze będzie, ale nie spodziewam się specjalnie