Wpis z mikrobloga

Pytanie do szpeców - czy samodzielne robienie gładzi w mieszkaniu (na nowy tynk gipsowy) to dobry pomysł, czy bank spi..dolę?;-) To nie moja branża i nigdy tego nie robiłem, bo nie miałem potrzeby. Nie wiem czy takie to trudne jak się wydaje, czy można sprostać? Czy lepiej dać kasę ekipie i trzymać kciuki żeby oni nie spi..li za opłatą? ;-)
#remontujzwykopem #budownictwo
  • 35
- Jak tam młody ? Jak Ci się widzi taka robota ?

- Nie no całkiem fajna, na głowę nie pada, nikt do ciebie nie strzela z lasera...

- Młody powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 zł z metra, w ciągu godziny zrobisz metr, półtora, matematykę zostawiam Tobie.

- Nie no tego już za wiele, to mi po 6 latach harówy 10 zł z łaską daje, a obcemu
@szymkov: Zależy czy chcesz super rowno idealnie proste ściany czy jako tako znośnie ze na gole oko wyglada ok. Ja u siebie mieszkanie robiłem sam i pomimo ze wszystko potrafię zrobić tak docieranie wykończy kazdego.
Jak w przyszłości będę robił dom na tip top to na same gładzie zatrudnię ekipę remontowa, bo resztę spokojnie sam ogarnę ale gładzie dla mnie to koszmar.