Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zrobieniem kursu przygotowującego do egzaminu CAPM przez #udemy i mam pytanko do ludzi zdobywających wiedzę w ten sposób - czy rzeczywiście kursy tam są na tyle rzetelnie przygotowane, żeby się z nich czegoś nauczyć? E-learning kojarzy mi się póki co tylko z durnymi kursami do przeklepania w korpo albo nieudolnością polskich uczelni w tym temacie, dlatego mam mieszane uczucia...
Jakieś rady, jak się do tego zabrać, żeby miało to sens i przyniosło efekt?

#kiciochpyta #edukacja #elearning
  • 4
@szybonit: najlepsza odpowiedź to: "to zależy". Udemy to platforma (tak jak Youtube), gdzie różni autorzy sprzedają swoje kursy. Jedne są wartościowe, a na inne zwyczajnie szkoda czasu, nawet jeśli są za darmo. Generalnie musisz polegać na recenzjach. Jeśli mogę coś poradzić to:
- pamiętaj, że masz 30 dni na zwrot kasy, jeśli uznasz, że dany kurs nie spełnia Twoich oczekiwań
- nie daj się nabrać na promocje Udemy, które tak naprawdę
@StringerBell: Dzięki śliczne!
Właśnie się zastanawiałam o co chodzi z tą zniżką trwającą jeszcze tylko kilka h - gdzieś ostatnio czytałam, że Booking dostał po łapach za te napisy w stylu „Ostatni pokój w tej cenie!”, „Tę ofertę przegląda teraz 14 osób, spiesz się!” i byłam ciekawa, czy to taka sama podpucha.
@szybonit: Tylko booking chyba robił w ciula, a udemy tak w zasadzie nie. No nie da się ukryć, ze promocja zaraz się kończy. To, że za chwilę będzie inna, to już inna bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)