Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hell_awaits: Swoją drogą w Polsce żyje trochę murzynów, mało ale są. Naprawdę nie chce mi się słuchać że jeden debil z drugim uznał, że trzeba go napaść, bo ten murzyn zrobi im to samo xD Ponadto prawo nie zawsze reguluje nastrojów społecznych - prawo nie pozwala krzyczeć "#!$%@?ć pedałów", ale ludziom to nie przeszkadza, żeby zebrać się w parę tysięcy i poskandować w imię wolnej Polski xD
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: Po 1 używając słów prawak/lewak automatycznie pozycjonujesz się jako ktoś o poziomie dyskusji ograniczającym się do rzucania w siebie gównem.
Po 2 jasne, trzeba uświadamiać, ale ten protest jest dodatkowo z transparentami (ACAB) i hasłami ruchów, które walczą m.in. z brutalnością policji wobec czarnych, która w Polsce no nie istnieje, dlatego, że policjanci w Polsce czarnego zatrzymują może raz na 20 lat i raczej obchodzą się z nim ostrożnie, bo
  • Odpowiedz
Swoją drogą w Polsce żyje trochę murzynów, mało ale są. Naprawdę nie chce mi się słuchać że jeden debil z drugim uznał, że trzeba go napaść, bo ten murzyn zrobi im to samo xD Ponadto prawo nie zawsze reguluje nastrojów społecznych - prawo nie pozwala krzyczeć "#!$%@?ć pedałów", ale ludziom to nie przeszkadza, żeby zebrać się w parę tysięcy i poskandować w imię wolnej Polski xD


@kasztanowcowiaczek: W Polsce czarni to
  • Odpowiedz
Po 1 używając słów prawak/lewak automatycznie pozycjonujesz się jako ktoś o poziomie dyskusji ograniczającym się do rzucania w siebie gównem.


@hell_awaits: Taaak, bo wiadomo, że jeśli ktoś kieruje się skrajnie prawicową ideologią - rasizmem - to nie jest skrajnie prawicowym (prawakiem) XD Przepraszam :(
Więc Polacy widząc że murzyni kradno piszą na wykopie, że murzyni to złodzieje bo mają czarną skórę etc, ale w Polsce nie ma systemowego rasizmu, więc akcja
  • Odpowiedz
@hell_awaits:

Hasło Black Lives Matter ma taki sam sens w Polsce, jak w USA miałoby "Jeb** PiS"

Co za #!$%@? porównanie XDDDD
Raczej użyłbym tego tak:
-Polacy w okazują się być grupą która częściej dopuszcza się przestępstw w Wielkiej Brytanii, więc ludzie zaczynają ich generalizować, również z innych państw (to robią wykopki - akcja dzieje się w USA - oceniają każdego czarnego, siedząc w Polsce - w której podobno murzynów nie
  • Odpowiedz
Taaak, bo wiadomo, że jeśli ktoś kieruje się skrajnie prawicową ideologią - rasizmem - to nie jest skrajnie prawicowym (prawakiem) XD Przepraszam


@kasztanowcowiaczek: Nie wierzę XD Idź sobie na wydział politologii uniwersytetu w twoim mieście i zapytaj się kogoś jak się dzieli poglądy polityczne na osi. Rasistą może być lewicowiec i prawicowiec.

więc akcja uświadamiająca, że czarnoskórzy są normalnymi ludźmi jest bez sensu? Oh boi XD


@kasztanowcowiaczek: Transparenty Black Lives
  • Odpowiedz
wystarczy przejrzeć wykop, zeby sie dowiedziec z czym walczą :) seksizm, homofobia, rasizm, na wykopie to norma, a jeszcze ktos twierdzi ze to jest niepotrzebne.


@Memello94: Nie rozumiesz jeden z drugim, że te protesty tylko ośmieszają te idee XD Bo polegają na łykaniu wszystkiego z połykiem z ameryczki, zamiast zrobieniem czegoś dostosowanego do naszych cebulackich realiów.

nie wazne czy jest ktos cpunem, alkoholikem, czarny, zolty, bialy, gruby albo chudy.


@Memello94:
  • Odpowiedz
@hell_awaits:

Rasistą może być lewicowiec i prawicowiec.

A jaka jest szansa że osoba o poglądach lewicowych będzie rasistą? xD To jest prawicowa ideologia, skrajna, więc nazwę kogoś, kto ją wyznaje prawakiem, proste. Zwłaszcza, że jest irracjonalna i destrukcyjna.

Transparenty Black Lives Matter i ACAB na pewno uświadamiają Polaków, że czarnoskórzy są normalnymi ludźmi

Black lives matter jako powszechne hasło mające uświadomić wartość czarnych, obok hasło jakichś dzbanów którzy krzyczą "ACAB" (pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hell_awaits: i wcale mnie to nie dziwi, wiele rzeczy ktore dzieja sie w stanach, ma wplyw na ludzi tutaj i tego nie zmienisz. Nie chce byc zle zrozumiany, bo ultralewakiem tez jakims nie jestem, nigdy nie bede bronil szabrownikow, antifiarzy, ale ta cala nienawiść jednych do drugich napedza rasizm, podziały, ktore nie powinny miec miejsca. Osobiscie nie dzielilbym spoleczensta na lewo/prawo bo to nie ma sensu. Skrajne lewactwo trzeba wrzucic do
  • Odpowiedz
A jaka jest szansa że osoba o poglądach lewicowych będzie rasistą? xD To jest prawicowa ideologia, skrajna, więc nazwę kogoś, kto ją wyznaje prawakiem, proste. Zwłaszcza, że jest irracjonalna i destrukcyjna.


@kasztanowcowiaczek: Bardzo duża, oś polityczna dzieli się na stronę prawą i lewą - vide słynny austriacki akwarelista w tej osi znajduje się po lewo. Dać ci bliższy przykład lewicowych rasistów? ONR, przeczytaj sobie ich deklarację ideową. Narodowy-socjalizm jak się patrzy.
  • Odpowiedz
@hell_awaits:

Bardzo duża, oś polityczna dzieli się na stronę prawą i lewą - vide słynny austriacki akwarelista w tej osi znajduje się po lewo

Boże kolejny wysryw. Tak, takie zachowania definitywnie wskazują na lewicę:
-antysemityzm
-rasizm
-szowinizm narodowy
-kolonializm
-totalitaryzm
-antykomunizm
-niewolnictwo
-religijność (neopogaństwo)
-wysyłanie homoseksualistów do obozów
W zamian, jakie mamy przejawy lewicowych poglądów? Chyba tylko nacjonalizacje żydowskich chałup i rozdawanie tego Niemcom.
Swoją drogą - uważasz, że rasistą może
  • Odpowiedz
@hell_awaits: A, i jeszcze jeśli mi zarzucisz, że Hitler był socjalistą, to:

Hitler wykazywał małe zainteresowanie sprawami gospodarczymi. Pozostawił jedynie ogólne wskazówki przyszłego ustroju Rzeszy. Uważał, że podstawą powinna być własność prywatna, która zachęca do twórczej konkurencji i innowacji technicznych[135]. Jako totalitarysta zalecał wywłaszczenie tych przedsiębiorców, którzy nie popierają nazizmu[136].

Dalej czytamy:

Nazizm odrzucał walkę klasową i oparty na egalitaryzmie ustrój ekonomiczny, zamiast tego proponował system, w którym zachowano by własność
  • Odpowiedz
Boże kolejny wysryw.


@kasztanowcowiaczek: Ten jak to określasz "wysryw" napisany na podstawie rozmowy z profesorem politologii (na podobno "lewackim" uniwersytecie), sorry nie moja wina, że jestem studentem, a nie nieukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lewica/prawica to określenia gospodarcze, światopoglądy to autorytaryzm - liberalizm. Ja wiem, że nagły atak na coś z czym się utożsamiałeś przez lata spowodował okrutny ból dupska, ale taki podział przyjęto w politologii. Ja
  • Odpowiedz
@hell_awaits:

na podstawie rozmowy z profesorem politologii (na podobno "lewackim" uniwersytecie), sorry nie moja wina, że jestem studentem

Dowód anegdotyczny. Też mam coś do powiedzenia!

Nie, tego też nie napisałem. Wciąż nie umiesz czytać, wracaj do szkoły.

Więc ludzie zbierają się, żeby uświadomić społeczeństwo, że czarni są normalnymi ludźmi, a ty:

ktoś stwierdził, że takie demonstracje są do czegoś potrzebne? XD

Lewica byłaby bardzo pożyteczna, gdyby zajęła się sprawami, w których
  • Odpowiedz
ktoś stwierdził, że takie demonstracje są do czegoś potrzebne? XD

Lewica byłaby bardzo pożyteczna, gdyby zajęła się sprawami, w których faktycznie ich potrzeba w Polsce


@kasztanowcowiaczek: Nie, nie umiesz czytać XD. Pisałem potem, że to demonstracja przeciwko systemowemu rasizmowi, z hasłami ACAB I "End police terror" W POLSCE. U nas rasizm systemowy jeśli istnieje to przeciwko Romom, a nie czarnoskórym, którzy w Polsce nie są wykluczeni systemowo.

Napiszę to po raz
  • Odpowiedz