Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hell_awaits:

gospodarczo prawicowa

Pleonazm. Mam wrażenie, że te twoje wysrywy wcześniej były tylko po to, żeby pokazać znajomość słownictwa - nie mniej dzięki za info o podziale osi światopoglądowej! Jednak w nomenklaturze spojrzenie jest takie - lewica to liberalizm i socjalizm, prawica to konserwatyzm i kapitalizm.

Brak walki klasowej nie oznacza, że ideologia jest gospodarczo prawicowa xD

No nie wiem, walka klasowa to wymysł skrajnie lewicowy. Nie wiem, czemu ci tak
kasztanowcowiaczek - @hell_awaits: 
 gospodarczo prawicowa
Pleonazm. Mam wrażenie, ż...

źródło: comment_1591304588TMddxTMH3Mfh50QFgwAlM5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@siwy92: najwyższy czas odciąć finansowanie ruchów w Polsce przez zagraniczne podmioty, które kierują hajs przez różne fundacje właśnie m.in. na taką propagandę
  • Odpowiedz
Oczywiście, Hitler nie był na SKRAJNEJ lewicy


@hell_awaits: XDDD Here we go again

Zostań członkiem skrajnej prawicowej partii DAP, bądź katolikiem (choć z kryzysami wiary), zabroń aborcji w swoim kraju po dojściu do władzy, represjonuj mniejszości etniczne, walcz z komunistami, żydami i słowianami, promuj nacjonalizm.

Dodaj nazwie partii dopisek narodowo-socjalistyczna i nazywaj się narodowym socjalistą (co w tamtych czasach nie kojarzyło się z bolszewizmem, bo bolszewizm dopiero raczkował) - zostań nazwany
  • Odpowiedz
po co w kraju w którym zdecydowana większość ludzi ma mocne poczucie tożsamości narodowej i czuje się patriotami, robić marsz niepodległości


@venividi: Pudło, bo nie popieram idei marszu niepodległości, uważam taką agitację za całkowicie zbędną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Standardowa argumentacja na lewicy jak ktoś krytykuje nasz marsz to "a marsz niepodległości prawaku????". To jak PiSowcy i "A ZA PEŁO?".

Już nie można sobie demonstrować z mniej
  • Odpowiedz
Pudło, bo nie popieram idei marszu niepodległości, uważam taką agitację za całkowicie zbędną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hell_awaits: Co nie zmienia faktu że mamy wolność słowa i każdy moze sobie demonstrować choćby dlatego że nie lubi szpinaku.

Mi to raczej wygląda na owczy pęd. I uwaga bo ci w USA dają #!$%@? o to co się dzieje w jakimś cebulakim kraju, super wsparcie


@hell_awaits: No nie
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu że mamy wolność słowa i każdy moze sobie demonstrować choćby dlatego że nie lubi szpinaku.


@venividi: No to przecież później o tym napisałem, że mają sobie prawo demonstrować. Ja tylko uważam to za głupie.

kim jesteś by oceniać jego sens


@venividi: Nonjudgmentalizm na pełnej xD Mam pełne prawo oceniać sobie co chce i jak chce, tak jak ty masz pełne prawo się z tym nie zgadzać.
  • Odpowiedz