Wpis z mikrobloga

Tylko 429.99$ (1689zł) za Xiaomi Mi Note 10 z Europy
Telefon petarda po aktualizacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
▶️Super aparat, świetna cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostawa z Hiszpanii

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Mi Note 10 z Europy
⏩429.99$
▶️ flash sale
Dostawa z Hiszpanii kurier kilka dni za darmo

Xiaomi Mi Note 10 to przede wszystkim aparat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sensor Samsunga 108MP ma ogromny potencjał. Doszły też już duże aktualizacje, które wprowadzają poprawki. Zdjęcia 108MP szybciej się przetwarzają i zapisują( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon ma mój szef i chwali go częściej niż mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A cena bardzo fajna i szybka dostawa z EU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩Główny, podstawowy aparat jest zdolny do robienia zdjęć o rozdzielczości wynoszącej aż 108MP❗I ma optyczną stabilizację( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz tego znajdziemy 12-megapikselowy aparat do zdjęć portretowych, oczko dedykowane do zdjęć makro (zdjęcia z zaledwie 1.5 cm), 20-megapikselowy aparat szerokokątny. Jest też teleobiektyw (również z OIS), który umożliwi nam 5-krotny zoom optyczny, 10-krotny hybrydowy oraz aż 50-krotny cyfrowy! Do premiery Mi10 aparat MiNote10 Pro był na czele rankingu DXOMARK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩Jest jeszcze jedna ważna kwestia, która wyróżnia Mi Note 10, mianowicie wielka bateria o pojemności aż 5260 mAh! Plus szybkie ładowanie 30W.

Do tego bardzo dobre inne parametry:
▶️ świetny Snapdragon 730G, którego używam w moim Mi9t i jest wystarczający do nawet intensywnego użytkowania,
▶️ 6GB pamięci RAM
▶️ 128GB pamięci na dane
▶️ zakrzywiony ekran 6.47 cala z niewielkim notchem
▶️ czytnik linii papilarnych w ekranie
▶️ kamera do selfie 32MP

#gearbest #xiaomi #minote10 #sebeksspoleca #chinskiecuda

sebekss - Tylko 429.99$ (1689zł) za Xiaomi Mi Note 10 z Europy❗
Telefon petarda po a...

źródło: comment_1591287695JG9FKs5IYwu8mY7mWlsdif.jpg

Pobierz
  • 21
@PaniczKajzerka jak zależy Wam na super aparacie, baterii i dobrej wydajności to jest to świetny wybór. Sam mam Mi9t z tym samym procesorem i jest wystarczający. W Mi Note 10 jest sporo lepszy aparat i lepsza bateria.