Wpis z mikrobloga

Co sprawia że jesteście szczęśliwi?

A jeśli nie jesteście to co sprawia że się jeszcze nie #!$%@?ście? xD

Np. Mi szczescie daje bol dupy normictwa, zabawa swoim mozgiem w sensie NLP, albo jak rozowy na wykopie zostanie wyjasniony tak jak na screenie nizej. Jestem tez szczesliwy jak nie mam #!$%@? dnia i np. wieczorem jak mam swiadomosc ze nie mam na nastepny dzien zadnych obowiazkow i moge spokojnie sobie czytac ksiazki i mirkowac xD

#szczescie #filozofia #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1591314011YO1cbAWXv2wDyC1ZgXQEKF.jpg
  • 21
@fucked_up wiele rzeczy daje mi szczescie, m.in czytanie, jak jakiemuś przegrywowi się wydaje, że kogoś "wyjaśnił", gdy tak naprawdę nawet nie rozumie co ktoś miał na myśli i jest nieświadomy, że ktoś drze z niego łacha w tej chwili przed monitorem, po czym wyłącza kąkuter i wraca do swojego życia xD

Typiara wyraźnie pisze, że może i by sobie pogadała z wami, ale nie będzie ryzykować spermienia i nazywania p0lką, bo wg
@Tylkoprzechodze: Ja się w sumie temu nie dziwię. Większość różowych wyśmiewa przegrywów, więc trudno potem uwierzyć, że dana osoba na serio chce komuś pomóc.

Poza tym gdyby na prawdę chciała, to by nie zajmowała się generalizowaniem, tak jak osoby którym to zarzuca, tylko pomagała tym co jej nie szkalują. Wyjaśnili ją prawidłowo, bo wpis był dla atencji i niczego więcej.
@PanDarcy poznałeś pół polski, że stwierdzasz opinię większości? Chociaż w sumie pewnie masz rację, ogólnie większość ludzi, a nie tylko różowych się śmieje z przegrywów, ale to w dużej mierze przez wasze spier*olone zachowanie xD Aczkolwiek jedno nie wyklucza drugiego i mimo śmieszków może być was szkoda.

Uwielbiam też zarzucanie ludziom, że piszą coś dla atencji. A niby dlaczego pisze się cokolwiek w internecie? Jakby nikt tu nie liczył na jakikolwiek odzew,
@Tylkoprzechodze: Może źle się wyraziłem, chodziło mi o większość różowych piszących cokolwiek na tagu, lub w ogóle wypowiadających się na temat przegrywów. Kompletnie ignorują ludzi z prawdziwymi problemami i nie szkalujących kobiet, i oceniają wszystkich na podstawie zachowania paru troli i mizoginów. (sam zresztą również to czynisz)

Co do zarzutu atencyjności, to chyba logiczne jest, że chodzi tu o pewny uproszczenie, bo atencja atencji nierówna. Każdy człowiek jak coś pisze na
@PanDarcy no widzisz, generalizowanie jest niebezpieczne, bo prowadzi do takich stwierdzeń, jak "większość różowych śmieje się z przegrywów" bądź "większość przegrywów nienawidzi kobiet". Z każdej strony nie jest to dobre i żeby być całkowicie obiektywnym należałoby każdego traktować z osobna. Jeśli nie, to próbować rozumieć, że druga strona tez może tworzyć sobie stereotypy ¯_(ツ)_/¯ Ogólnie nasze poglądy zbyt mocno się różnią, więc nie widzę sensu dalszego ciągnięcia tej wymiany, chciałam tylko obronić
Uwielbiam też zarzucanie ludziom, że piszą coś dla atencji. A niby dlaczego pisze się cokolwiek w internecie? Jakby nikt tu nie liczył na jakikolwiek odzew, to po co w ogóle cokolwiek upubliczniać?


@Tylkoprzechodze: co za bzdury

Przeciez 99% tresci to smieszne obrazki dla poprawienia humoru, pokazanie we wpisach ciekawostek albo ciekawych historii z zycia, wiadomo tez gownowpisy, a jak rozowa dodaje wpis to jest egoistyczne ja, ja to ja tamto i
@fucked_up xDDD Serio, to wasze wyjaśnianie też jest dla atencji, tylko ze strony innych przegrywów mizoginów, bo lubicie sobie wzajemnie jajeczka wylizywać do czysta - to jedyna atencja, na jaką możecie liczyć, więc nic dziwnego. Wyjaśnij mnie, czekam xD