Wpis z mikrobloga

@d_m_g: absolutnie nikt nie miał problemów z tym że gość jest czarny, wymyśla jakichś rasistów wśród swoich subskrybentów. Specjalnie oglądałem żeby zobaczyć czy ma rigcz, ale w sumie nagrał film o niczym, o tym że jest czarny
@S7-1500: @d_m_g: Nie zdajecie sobie sprawy jak cholerny jest nacisk z lewej strony obecnie w firmach w USA. Przez inwestorów z góry, rady nadzorcze. Wszyscy mają poczynić kroki w ramach "social responsibility". "Silence is violence". Przez ten nacisk pojawiają się tego typu nagrania. Nie zrobisz tego to cie zniszczą. Dla tych firm/inwestorów często bardziej liczy się czy firma jest odpowiednio interracial i czy wspiera LGBT a nie to co produkuje.
@d_m_g też miałem trochę niesmak. Zauważył że jest jedyny czarny w pokoju. Czarni mają za mało subow więc macie tu w opisie kanały czarnych... W nosie mam jaki kto ma kolor. Lubię jego filmy i go obserwuje, jakby był biały, żółty lub niebieski, ale robił materiał na takim poziomie, to też bym go obserwował. Przykładowo dla oszczednosci czasu ostatnio usunąłem trochę obserwowanych kanałów. Mkbhd został, ale wyrzuciłem Linusa... Kurde czarny wygrał? Nie