Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam 18 lat, moja dziewczyna 16. Jesteśmy ze sobą od kilku miesięcy, ze sobą mieliśmy wiele "pierwszych razów", jestem w niej bardzo zakochany. Czy to dziwne, że chciałbym już mieć z nią dziecko i później jej się oświadczyć?
#milosc #zwiazki #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda9302812485f6842b9b11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: zdarza się, ale problem zaczyna się jak przestaniesz myśleć rozsądkowo, że jesteście za młodzi, zakochanie może się skończyć. Życie to nie tylko dom, szkoła i przyjaciele, a dorosłość nie jest aż taka fajna jak mówią. Macie raptem po naście lat, do dorosłości jeszcze wam daleko i niech dane wam będzie być ze sobą jak najdłużej, ale w życiu zdarzają się różne sytuacje i lepiej nie mieć wtedy jeszcze dzieci, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewne w życiu są jedynie śmierć i podatki. Ja sam z oświadczynami bym kilka lat czekał by się w miarę możliwości upewnić, a co dopiero z dzieckiem xd. Zwłaszcza, że ludzie się zmieniają. Nawet Ci, za których w danym momencie własną głową ręczyć możesz i byś w ogień skoczył za nich.
@AnonimoweMirkoWyznania XD tak zrób sobie dziecko nie mając nic, ani wykształcenia ,ani zawodu ani doświadczenia, ani wyszalenia się ( fak to też jest potrzebne do zdrowej psychiki żeby potem nie wstawiać tu postów pokroju: płaku płaku nigdy się nie bawiłem a teraz mam dwójkę dzieci i kredyt na 40 lat XD)