Wpis z mikrobloga

Historia z Metalowcem

Raz w liceum zalecał się do mnie taki trochę metalowiec z profilu mat-fiz. Kazałam mu spadać na bambus, ale on nie dawał mi spokoju i ciągle podbijał na korytarzu, przynosił mi kwiatki i częstował takimi małymi pączkami (były i dalej są pyszne!).
Raz w piątek po szkole pytał co może w sobie zmienić aby mi się spodobać, to na odwal powiedziałam mu aby zgolił sobie łeb bo denerwują mnie długie kudły u facetów...

...w poniedziałek przyszedł do szkoły z ogoloną głową XDDDDDDD

Dumnie zaczął znowu do mnie słać amory ale ja go wyśmiałam i powiedziałam że to był w sumie żart i zbyt poważnie potraktował moją sugestie.

Nienawidził mnie chyba do końca liceum :DD, jednak niesłusznie! Jak ściął ten koński ogon, to jakaś dziewczyna zaraz się pojawiła i byli parą przez prawie 4 lata.
Dzięki mnie odnalazł pierwszą miłość, więc w sumie jestem dobrym człowiekiem, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#martaichlopaki - zapraszam do obserwowania tagu w którym opisuje swoje historyjki z facetami z tagów #przegryw #stulejacontent :D

#blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #studbaza
  • 20
@MarCIASTA__: ale musisz być śliczna, taka piękna mmmmm że nawet metalowcy są w stanie dla ciebie ogolić głowy ehhh ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#pokazmorde nie zrobisz... może poinformować braci z pewnego forum internetowego żeby cię wystalkowali, żebyśmy mogli spojrzeć na tę przepiękną mordkę () na