Wpis z mikrobloga

@misado: tak, te tezy są tak rozległe że XDDD, co druga osoba która pisze ma inną tezę od poprzedniej. Ja dałem że pełnią rolę pozytywną i znaczącą, gdyż ukazują problem danej jednostki oraz ją motywują
  • Odpowiedz
@Piter102: bardziej boję się fragmentu bo napisałem wprost że namawia poetę do walki, a 1 fragment #!$%@? wie 1/2 zdania dałem że funkcja perswazyjna bo namawia go do zaproszenia gości nie pamiętam już, mam nadzieję że nie napisałem że ta babka była zjawą, oby kardynała nie było wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: No nas babka od Polaka, ogólnie bardzo straszyła tymi kardynałami, i w takiej sytuacji jak ty napisałeś że namawiał poetę do walki ona twierdzi że to są kardynały i zerowanie. No ale nawet debile w mojej szkole zdawali te matury więc myślę że bedziesz miał git. Tym bardziej że wiele osób uważa, że jak sprawdzają to starają się jak najwięcej wyciągnąć na korzyść ucznia i wcale tak łatwo tych kardynałów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m76859 Dałem że w tym fragmencie rycerz zagrzewa poetę do walki ale on jest słaby i boi się XD (coś mi się przypomniało z opracowania że tak było). I że chochol i taniec wokół niego był przejawem słabości, niemocy.
#!$%@? żeby tylko 30 bylo
  • Odpowiedz
@Piter102: no nie wiem wszyscy o tych kardynałach mowia inaczej, ale nigdy nie spotkalem sie zeby ktos dostal albo zeby ktos znal kogos kto dostał xd Kardynał nie ma definicji. Napisanie że Pan Tadeusz kochał się w Łęckiej to kardynał, ale pomylenie imienia bohatera nie jest kardynałem
  • Odpowiedz