Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! Jestem zaproszony przez mojego najbliższego kolegę na wesele gdzie będzie moja ex. Owa osoba jest też dobrą koleżanką jego narzeczonej i ciężko by ona również na to wesele nie została zaproszona. Największym problemem jest to, że nienawidzę tej osoby. W krótkich słowach, zdradziła mnie i oczerniła przed znajomymi (ten kto przeżył coś podobnego będzie wiedział jakie to uczucie). Chciałbym iść na to wesele, bo powinno być spoko towarzystwo, ale tylko z jej powodu wiem, że będę tam siedział wkur#iony. Nie bardzo mam ochotę patrzeć na jej mordę czy na to jak się mizdrzy z nowym gachem. Co zrobilibyście na moim miejscu?

#slub #wesele #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede843059ab0cb5c9fc394f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! ...
źródło: comment_1591648384P59iE9YiIDECjIQyinpdEM.jpg
  • 89
@nama: i kim ty niby teraz jesteś dla niego żeby cokolwiek o nim takiego myśleć. Pewnie cieszyłas się jeszcze, że "wygrałaś" i dobrze bawiłaś się na tym weselu a wszystkim oczywiście powiedziałaś że go nie było i to mega #!$%@? i że to jego wina. Typowa p0lka. Jedyne co okej napisałaś, to "Kiedyś będziesz żałował że odmawiałeś sobie ważnych wydarzeń przez babę."
@AnonimoweMirkoWyznania: dwie opcje:
- bierzesz jakąś znajomą, ale musi być bardzo ładna, możesz wynająć jakąś panią do towarzystwa jeśli nie masz ładnych koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez całe wesele zlewasz #!$%@?, wyjdzie z imprezy w złym humorze,
- opcja z nieprzyjsciem jest bezpieczna psychicznie dla Ciebie, ale #!$%@? poczuje się zwycięsko, więc można jeśli masz na to wywalone,
- opcja z przyjściem samemu... same wady obydwu
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanów się, jak się zachowujesz po alkoholu.
Jeśli miałbyś w #!$%@? nagle doznać olśnienia i pożyczyć mikrofon od wodzireja, żeby oznajmić światu, że miała w gębie więcej penisów niż frytek i zepsuć wieczór, który należy do tych ludzi, to lepiej sobie odpuścić.

Jeśli nie masz z tym problemu, to tak jak napisał opek z najwiekszą ilością +, pogadaj z ziomalem, żeby Cię posadził z dala od niej, a wesele to
GwiezdnyAzjata: W sierpniu będę miała nieprzyjemność być na weselu z moim przyjacielem na którym będzie facet który mnie lekko nękał z rok może dwa lata temu. Niestety dowiedziałam się o tym po tym jak obiecałam przyjacielowi towarzyszyć mu. Mam obawy, ale cały czas mam nadzieję, że on nie przyjdzie. Jeśli już się spotkamy będę go ignorować, mój przyjaciel już rozmawiał z młodymi p tym żebyśmy nie siedzieli w pobliżu tego typa.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja miałem być świadkiem na kumpla weselu, po rozstaniu moja była została świadkową a Ja miałem dylemat czy iść czy nie. Koniec końców poszedłem sam by nie psuć zabawy mojej partnerce bo myślałem że będę bawił się #!$%@? jak ją będę widział. Jednak trochę %, dobre towarzystwo i miałem #!$%@? xD
Także idź z jakąś PEWNĄ kumpelą wspierającą która jak coś cię z dołką wyciągnie albo taką która będzięsz się