Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! Jestem zaproszony przez mojego najbliższego kolegę na wesele gdzie będzie moja ex. Owa osoba jest też dobrą koleżanką jego narzeczonej i ciężko by ona również na to wesele nie została zaproszona. Największym problemem jest to, że nienawidzę tej osoby. W krótkich słowach, zdradziła mnie i oczerniła przed znajomymi (ten kto przeżył coś podobnego będzie wiedział jakie to uczucie). Chciałbym iść na to wesele, bo powinno być spoko towarzystwo, ale tylko z jej powodu wiem, że będę tam siedział wkur#iony. Nie bardzo mam ochotę patrzeć na jej mordę czy na to jak się mizdrzy z nowym gachem. Co zrobilibyście na moim miejscu?

#slub #wesele #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede843059ab0cb5c9fc394f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! ...
źródło: comment_1591648384P59iE9YiIDECjIQyinpdEM.jpg
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: Na moje wesele nie przyszedł dobry ziomeczek tylko dlatego, że miała też być jego ex (i była). Nie potrafił sobie sam przetłumaczyć, że to że oni się rozstali to nie znaczy, że nastąpił jakiś podział znajomych, jak majątku przy rozwodzie i nam nic nie było do tego, w jakich okolicznościach zakończyli związek i jakimi się darzą uczuciami.

Co jakiś czas (rzadki ale jednak) jak temat naszego wesela jest poruszany to
W krótkich słowach, zdradziła mnie i oczerniła przed znajomymi


@AnonimoweMirkoWyznania: Wbrew pozorom nie jesteś na straconej pozycji. Idź i baw się dobrze. Gdy ją spotkasz zadaj jej tylko jedno pytanie. " Czy nie jest ci wstyd przed tymi znajomymi - wskoczyłaś innemu do łóżka, a mnie oczerniłaś?" - mozesz powiedzieć to głośniej i z uśmiechem. Odwróć się na pięcie i dalej baw się dobrze.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie pójdziesz to okażesz słabość przed innymi i sobą. Czemu obecność / nieobecność Tej osoby ma sterować Twoim zachowaniem i życiem, nie przyzwalaj na to ani innym ani sobie. W końcu najważniejsze : odpuść i w pełni wybacz. Nienawiść Ciebie truje od środka - nie Ją.
Mariusz: Podzielam zdanie kolegi jabl, który wskazuje, że nikt nie wie, jakie są Twoje przeżycia, Twoje doświadczenia, co siedzi Ci w głowie. Niemniej inni równie słusznie zauważają, że to jest dzień Twojego kumpla i jego partnerki, więc osobiste przeżycia muszą im ustąpić, oczywiście w stopniu akceptowalnym dla Ciebie. Każdego dnia zdarza nam się robić coś dla innych i ten dzień nie powinien być inny - kiedyś Ty będziesz być może liczyć
@AnonimoweMirkoWyznania mój były nie przyszedł na ślub i wesele naszych bardzo dobrych znajomych ze względu na to, że byłam tam ja.

I to było strasznie słabe i żenujące.
Weź się w garść, idziesz wspierać kumpla a nie pielęgnować urazę.
Kiedyś będziesz żałował że odmawiałeś sobie ważnych wydarzeń przez babę.

@nama Hmm czyli ważniejsza jest opinia ludzi niż własny komfort psychiczny?
@jabl: Twój komentarz dał mi do myślenia. Dziękuję.

@Ark00: Twoja rada miałaby sens, gdyby OP chciał wzbudzić w swojej ex zazdrość, jednak ona go zdradziła i oczerniła, więc dlaczego miałby on robić cokolwiek, co miałoby wzbudzić w niej jakiekolwiek uczucia? OP nie chce w ogóle jej widzieć. Nie doświadczyłem w życiu tego, co on, ale myślę, że go rozumiem.