Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@esci: locha gardzi, ale w tym przypadku chodzi mi tylko o akceptację i wymianę kilku zdań w tygodniu, a to co dostaję, to bycie traktowanym jak najgorszy śmieć. Do tego unikanie non stop.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Allbis: za to, że jest ambitna i realizuje swoje cele. Jest ładna i ma idealną sylwetkę, więc mogłaby leżeć i pachnieć i czekać, aż ktoś jej wszystko zapewni. Do tego jest inteligentna i pomysłowa. Podziwiam ją w każdym aspekcie.
Tym bardziej mi smutno, jak sobie pomyślę, że jestem dla niej nikim.
@draxter: często laski mają genetycznie ładną i szczupłą sylwetkę mimo że podczas okresu #!$%@?ą lody tonami, nic za co by ją tu podziwiać, a co do inteligencji i pomysłowości to gdy w kimś się #!$%@? idealizujemy go w naszych oczach, co do ostatniego stwierdzenia że jesteś dla niej nikim to akurat może być prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@draxter: Byłem w podobnej sytuacji i to dość długo.
Patrząc wstecz mogę powiedzieć tyle że zainteresowanie laską, która nie chce Cię nawet wpuścić do friendzone to na dłuższą metę czysty masochizm, który to rujnuje poczucie własnej wartości i im szybciej to się skończy tym mniej ucierpi Twoja psychika.
Tylko że zakończenie czegoś takiego bywa trudne, właśnie dlatego że laska Cię unika i nie pozwala się skonfrontować i poznać, przez co łatwo