Wpis z mikrobloga

#nextbike #wrm #wroclaw #wroclawskirowermiejski #rower
pomocy!
przywszedł mi właśnie sms, że mam do zapłatry 300zł! za pozostaiwienie roweru w strefie niedozwolonej, wtf dzwonie na infolinię, a pani mówi mi, że mogłam przeczytać regulamin, bo przecież jest napisane w jakich strefach nie można zostawiać rowerów, ja mówię pani, że skoro jest opcja, że zostawia się rower wszędzie za opłatą 5zł to jak to i dlaczego naliczyło mi się 300zł! miał ktoś taką sytuację? warto pisać reklamację?
helpunku mam 3 dni na zapłatę
  • 13
@dwabambosze 300zl jest za przekroczenie 12 godzin wypożyczenia roweru. Może go nie oddałeś poprawnie w aplikacji? Czytałam regulamin i nie widziałam innej opłaty równej 300zł.

Co do zapłaty - w regulaminie w rozdziale XIV stoi, że powinieneś (zaleca się) złożyć reklamację w przeciągu 7 dni od daty zdarzenia, ale złożenie jej nie zwalnia Cię z konieczności uregulowania zobowiązań.
@dwabambosze:
Informacja o zgłoszonej upadłości Nextbike wydaje się mieć wpływ na klientów. Firma zbywa ich, ze w ciągu 14 dni zwraca pieniądze użytkowników na ich konta tymczasem nie robi tego przez miesiące. Jeśli będziecie chcieli wiec odzyskać pieniądze i opłatę inicjacyjna - raczej marne szanse. Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników nextbike przywłaszczy ogromna sumę nie swoich lecz prywatnych pieniędzy liczy z pewnością, ze każdy klient min 20zl odpuści a jakiekolwiek nadpłacone
@dwabambosze: Mam to samo, ale żadnego info o zmianie regulaminu, a wcześniej rowery zostawiałem przy działkach, beach barach i nie było problemu. Wczoraj zostawiłem w SAMYM CENTRUM miasta na wyspie tamce, nie mam zamiaru nic zapłacić, do tego chce odzyskać to co mi już pożarło. Jak to się u Ciebie skończyło?