Wpis z mikrobloga

#retrogaming #retrocomputing #komputery #pc

Znalazłem swoją starą, własnoręcznie przerobioną obudowę z czasów, kiedy jarałem się modernizacjami komputerów ( około 2002 rok - czas m.in portalu moded-kompz.net)i postanowiłem postawić sobie Windowsa 98 w ramach sentymentu ()
W obudowie niestety nie wszystko już działa - m.in neon który podświetlał jej wnętrze, mocno zżółkła ale i tak jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
raider87 - #retrogaming #retrocomputing #komputery #pc

Znalazłem swoją starą, włas...

źródło: comment_1591714625O4WLCoGPxQOpS2kjnfTcYI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@raider87: szacun, ale ze komuś się chce bawić w takie duperele to podziwiam. Ja kupuje kompa włączam i ma działać a nie jakieś Ledy sredy obudowy fractale duper szwance. Dzięki temu zdjęciu przypomniałem sobie ze miałem kiedyś taka kieszeń na dysk i zgubiłem ten klucz ;). O i napęd płyt też kiedyś kupiłem sobie zajebista nagrywarkę liteon czy jakoś tak. Potem się nagrywało mp3 pobrane z wrzuty i do auta. Pozdro
  • Odpowiedz
@Ofkorsxd: Teraz jest u mnie zupełnie na odwrót, podoba mi się minimalizm, a jak widzę że ktoś ma coś z podświetleniem RGB (o mrugającym RGB nie wspominając) to mnie bierze na wymioty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@belzebubek6: pierwszy był od neonu podświetlającego obudowę, drugi od wentylatora 8x8cm, trzeci od wentylatorka kieszeni dysku 4x4cm, czwarty pusty. Aktualnie zostały wentylatorki podpięte
  • Odpowiedz