Wpis z mikrobloga

Szlak Krzyżowca - misja 33.
Dwóch Ryszardów na wzgórzach, pośrodku których jest dolina z naszą pozycją. Oczywiście boty mają przewagę (8000 tys. do 2000 tys.) w złocie, a duża liczba wojska (głównie łuczników) na start powoduje, że szybcy assasyni odpadają. Po wielu próbach ugrałem. Na samym początku kwadratowa wieża jak najbliżej prawego Ryszarda (na samiutkim początku można to zrobić tak blisko, by strzelcy dosięgali siedziby wroga), na którą idą moi startowi arabscy łucznicy oraz 10 kuszników z kupionym uzbrojeniem. Powoli rozpoczynam budować gospodarkę, ale drugi bot atakuje - nie ma czasu, do siedziby lecą europejscy łucznicy z kupnymi łukami oraz assasyni do bieżącej obrony. Na wieżę przy prawym Ryszardzie instaluję mangonellę. Ryszard zaczyna być porządnie paraliżowany. Ponieważ w międzyczasie, oprócz bronienia ataków lewego Lwiego Serca, robilem kamieniołomy (żelazo jest zbyt daleko), dostawiam do prawego przeciwnika wieżę z balistą, bo tamten mi kamieniołomy niszczy swoją mangonellą. Za uciułany z kamienia i jabłek hajs robię kilkunastu assasynów i wjeżdżam na wyczyszczony zamek Ryszarda. Po pokonaniu pierwszego przeciwnika, każdy ogarnięty gracz poradzi już sobie na tej mapie. Ja postanowiłem zrobić porządną ekonomię i zaatakować większymi siłami, niż potrzebowałem, co powinniście widzieć na screenie.
#twierdzakrzyzowiec #stronghold #retrogaming
#twierdza #strongholdcrusader #rts #gry #grykomputerowe #strategie
MarcinSzabla - Szlak Krzyżowca - misja 33.
 Dwóch Ryszardów na wzgórzach, pośrodku k...

źródło: comment_1591737778LQXLsIecmGemqUYSkFqJxy.jpg

Pobierz
  • 4