Wpis z mikrobloga

to przynajmniej włóżcie tam butelkę za 600-1000zl, bo tak zapakowanego Jim Beama to bym po prostu #!$%@? do śmieci i poszedł do sklepu po drugiego.


@motoinzyniere: No tak. Ciul tam z checia zrobienia komus prezentu i sprawienia przyjemnosci, #!$%@? z sama inicjatywa. Ma byc drogo, bo nie sam gest sie liczy tylko cena alkoholu.

Gdyby ktos #!$%@? do smieci jaki kolwiek prezent ode mnie (i to dlatego ze byl "zbyt tani")
No racja, lepiej postawić na półce, żeby zbierało kurz.


@motoinzyniere: Dlaczego wiec tak trudno miec jaja i powiedziec osobie ktora robi prezent ze sie go nie przyjmie bo jest za tani i ze nie kolekcjonujesz kurzozbieraczy polkowych?

Co to za #!$%@? logika?

przyjme ale ze uwazam ze jest #!$%@? to nic nikomu nie powiem a i tak prezent #!$%@? do smieci, bo stac mnie zeby sobie samemu kupic cos drozszego.

Teraz
@motoinzyniere: A teraz wyobraz sobie sytuacje ze jedziesz do kogos w gosci i dajesz mu prezent (ktory wedlug ciebie jest trafiony). Liczyles ze ten ktos chociaz doceni inicjatywe i pamiec.

Ten ktos patrzy na ten prezent z pogarda, mowi ci ze w sumie to sam moglby sobie cos lepszego/drozszego kupic i wyrzuca ten prezent przy tobie do smieci mowiac ze nie kolekcjonuje na polkach bezuzytecznych rzeczy ktore beda zbierac kurz.

Jak
jak dajesz prezent zapakowany w zbrojony beton to według mnie lepiej, żeby to było warte wysiłku jaki włożę w jego otwieranie.


@motoinzyniere: I wlasnie dokladnie to powinienes powiedziec osobie ktora ci ten prezent daje :) podczas dawania tego prezentu :)

Zrobilbys to? czy usmiechnal sie, udal ze zajebisty prezent a potem go wyrzucil?

I juz nawet nie chodzi o ten konkretny przedmiot. Pisze generalnie o nietrafionym w twoje wysublimowane gusta prezencie.
@Namarin: Tak miałbym jaja zapytać co on #!$%@? pakując flaszkę warta 40 PLN w stalowe pudło. Przecież to #!$%@? pomysł, nie chodzi o samą cenę, ale to wygląda jakbyś chciał kogoś #!$%@?ć. Prezent jest po to, żeby to dać jak człowiek, równie dobrze można kupić gumę kulkę, #!$%@?ć w krzaki i dać komuś mapę do tego skarbu. Przerost formy nad treścią, jak chcesz dać prezent to go daj jak człowiek
@Nohejka: jak czytam niektóre komentarze to się nie dziwię, że tu tyle piwniczakow bez znajomych. Ziomek ma urodziny, kupisz flachę za 60zl (a nie przepraszam, pan z UK to za 15 funtów) i ja zapakujesz w śmieszny sposób, bo przecież chodzi o to aby wspólnie poświętować, to się zaczyna festiwal #!$%@?. Mam nadzieję, że ci goście to trolle, bo jak nie to ja nigdy nie chciałbym mieć z takimi doczynienia.