Wpis z mikrobloga

Czy istnieje serwis, usługa umożliwiająca oglądanie online w Polsce telewizji Balkanika TV?
Oczywiście może być płatna.
Na ten moment wiem, że jest możliwość oglądania niekodowanej transmisji za pośrednictwem satelity Hellas Sat 3 z pozycji 39°E. Na bliższym Hot Birdowi 13°E BulgariaSat 1.9°E, który powinien być osiągalny z pozycji multifeeda (zeza) ze środokwym konwerterem na 13°E jest niestety kodowana.
#tv #telewizja #iptv #m3u #balkany #bulgaria #enigma2 #e2
  • 8
@johnmorra: @ntr1987: @telemach: Dziękuję za wskazówki.
W międzyczasie znalazłem elemental.tv, serwis działający bez geoblokady, więc też w Polsce, a przeznaczony dla Bułgarów za granicą. Wygląda na odpowiednik WP Pilot - kilkanaście kanałów jest dostępnych za darmo, w tym muzyczne CITY i The VOICE, kolejna część jest płatna, w tym niestety Balkanika TV w pakiecie za opłatą 7,90 EUR/miesiąc lub trochę taniej przy zakupie na dłuższy okres.
Na wypadek jeśli ktoś byłby tym też zainteresowany to znalazłem bułgarski serwis Tvizio.bg. W bezpłatnym pakiecie jest Balkanika TV, Planeta TV, Planeta HD i kilka innych tamtejszych kanałów muzycznych. Listę bezpłatnych kanałów można podejrzeć tutaj - na jaskrawoźółtej przepasce w rogu miniaturek kanałów jest napis "Bezplaten", czyli "Bezpłatny".