Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@dzik001: Możesz uzasadnić dlaczego ktoś miałby akceptować związki hetero? Bo homo to wszystko jasne, te same narządy, wszystko to samo, największa satysfakcja z długotrwałego związku. To czemu ja miałbym pozwolić na związki hetero. Dlaczego moralnie się to spina? Bo jak możesz ruchać coś innego od ciebie samego, to możesz ruchać kobietę, psa albo drzewo. Jak to uzasadnić, bo myślałem długo, i po prostu nie mogę tego zaakceptować. Nie będę was atakował,
@EvilToy: Z kredytem, z sytuacjami nagłymi czy stanami wyjątkowymi (co chociażby pokazał koronawirus), ze szpitalem, z majątkiem, z ubieganiem się w urzędach, informacji o sobie, decydowaniu o zdrowiu i można wymieniać i wymieniać... no ale nie, bo zamach na chochoła, który sami sobie wytworzyli.
@EvilToy: jakby nie patrzeć, jesteśmy bardzo blisko miejsca gdzie ten prezydent prawdopodobnie zostanie wymieniony na najbardziej otwartego na kwestie LGBT w historii, bardziej niż p. Kłodawa która "niczego nie popiera" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie sądzę żeby PiS tą konkretną retoryka zgarniał wielki elektorat, bynajmniej na bombelki dały to nadal kluczowy argument. Jeżeli żyjesz w dużym mieście to jest spora szansa że ludzie są otwarci na postrzeganie
@EvilToy: ogólnie to mnie temat nie dotyczy (ale może kiedyś mi się zmieni i zacznie- nie wykluczam) no to się wypowiem. Nie mam nic do osób homo, większość moim homo znajomych to bardzo fajni ludzie. Problemem jest to że homo jest mocno zakorzenione w lewackiej ideologii (co w zasadzie jest bezsensu ale to inny temat) i nadanie praw związkom homo spowoduje utworzenie furtki dla reszty lewackiej ideologii (precedens) i lewackie ideolo
chociaż łatwiej nam by było z kredytem


@EvilToy: kredyt możesz wziąć nawet z babką, albo Zdzichem z sąsiedniego bloku. Bank ma totalnie w piździe z kim i po co. Ważne, żeby dochód się zgadzał i inne sprawy bik,krd itp też były spoko.
To, że małżeństwa mają jakiś łatwiejszy kredyt, to jedno z "Urban legend" funkcjonujące chyba z czasów PRL

W Polsce nie będzie nigdy zgody na związki partnerskie czy małżeństwa dopóki
Dwóch tworzących zdrowy związek facetów chce dać dom bachorowi to nie, źle. Serio, wytłumacz mi dlaczego tak uważasz.


@Wink: To ja ci wytłumaczę.
Nie, to nie jest źle, to wręcz bardzo dobrze.
Problem jest inny.

Żyjemy w kraju, gdzie takie dziecko zwyczajnie będzie miało #!$%@?, #!$%@? to mało powiedziane.
W szkole będzie wyśmiewane na każdym kroku, będą głupie wierszyki, głupie odzywki, mało kto będzie chciał się z takim dzieckiem bawić. Stres
@Prawdziwy_Wizjoner: homoseksualizm wystepuje wsrod ludzi odkad ci tylko wynalezli pismo i zaczeli spisywac swoje czyny.

Jak sie czujesz z tym, ze stworzyles problem gdzies gdzie go nie ma (i w miejscu ktore w zaden sposob cie nie dotknie jezeli jestes hetero) i bohatersko z nim walczysz xD?

Idz powiedz Aleksandrowi Wielkiemu ze jest #!$%@? a nie zdobywca, bo w czasie pomiedzy podbojami lata sie wzajemnie z meskimi kochankami.
@mango2018: nie masz racji

Małżeństwo traktowane jest w banku jako jedno gospodarstwo domowe, dlatego wspólne dochody pomniejszane są przez koszty utrzymania tylko jednego gospodarstwa. Inaczej wygląda sytuacja par pozostających w związkach nieformalnych. W ich przypadku banki stosują różne podejście do problemu - niektóre uznają je jako dwa odrębne gospodarstwa, co w znaczny sposób obniża ich zdolność kredytową.


https://strefabiznesu.pl/kredyty-2019-czy-para-zyjaca-w-nieformalnym-zwiazku-dostanie-kredyt-rownie-latwo-jak-malzenstwo/ar/c3-13906008
@WiktorekS Nic dziwnego że występuje, to tak jak przy masowej produkcji, zawsze trafiają się elementy wybrakowane, z tym że w fabryce spisuje się je na straty a nie dorabia ideologie która pozwala na wprowadzenie wybrakowanego towaru na rynek. Problemem nie jest wasza dewiacja tylko tęczowy ściek którym próbujecie zalać wszystko wokół siebie. Aleksander zdbywał tereny dla swojego państwa a nie walczył o prawo do systemowej pedofilii, w postaci adopcji dzieci przez dewiantów.
@buhubuhu: nie, mimo iż wezmę ślub w Portugalii legalnie to w Polsce nie jest on respektowany

@Taki_Sobie: masz rację, często jestem zbyt radykalny w swojej ocenie ale miałbym luz z prawicą (a może nawet bym na nią głosował!)
gdyby jej przedstawiciele nie próbowali ze mną walczyć lol Braun powiedział że chce za samo mówienie że jestem homo wsadzać do więzień, jak mam się z tym czuć,? Dziwisz się że jestem
@dzik001: wsm ja nie chcę adoptować żadnych dzieci bo nawet ich nie lubię xd ale przecież jest tyle niezależnych badań naukowych które mówią wprost że dzieciaki wychowujące się w rodzinach homo rozwijają się normalnie, nawet nie muszą być też homo. chłopiec wyrowywujacy się u dwóch gejów zwykle okazuje się hetero. po prostu hetero się częściej pojawiają i nie ma to związku z tym kto cię wychowuje. chyba musimy jako cywilizacja polegać
no i widzisz, dałeś się nieumyslnie wciągnąć w wojnę o podział i sklocenie społeczeństwa. Nie roznisz się od prawakow niczym poza stroną barkady


@Taki_Sobie: ludzie jego orientacji są od setek lat obrażani, pogardzani, wyśmiewani, bici (także w Polsce w 2019 roku) zamykani do więzień, zabijani, a ty mu mówisz że niczym się nie różni, bo próbuje reagować na jawne zło i niesprawiedliwość które się dzieją

jest tyle niezależnych badań naukowych które
źródło: comment_1591854245lWPVmDZQxc9clGMUj7re8L.jpg
@EvilToy w mojej subiektywnej opinii w zły sposób przekazujecie swoją walke o prawa. Przykładowo na marszach równości idąc z obrazem Maryji w tle tęczy w kształcie #!$%@?ów robicie z siebie wrogów wśród katolików. Albo husar w kolorach tęczy drażni narodowców. Ja wiem że to nic wielkiego i macie do tego prawo ale Polskie społeczeństwo nie jest na to gotowe. Osobiście na waszym miejscu starałbym się przekonywać społeczeństwo za pomocą głoszenia dobra, zbiórek
@dzik001: dobrze że przepraszasz bo porównanie dobrowolnego związku dorosłych osób o podłożu emocjonalnym z seksualnym wykorzystywaniem zwierząt jest dla osoby którą porównujesz obraźliwe, obrzydliwe i w sumie gorzej świadczy to o Tobie niż o Twoim rozmówcy. Już nawet Berkowicz podaje lepsze metafory - a mówimy o polityku który mówił o „robieniu loda” na antenie TVP.
@Taki_Sobie: ty myślisz że ja tą tęczę na maryi zaakceptowałem? przecież na tych marszach może iść kto chce, co mi i innym jak ja do tego?.czemu mam za to odpowiadać? zbiorowa odpowiedzialność....? jakby ode mnie to zależało to bym czynił dialog ale to jest tak jak z marszami niepodległości - no idziesz i chcesz dobrze i potem słyszysz że na przodzie byli jacyś faszyści z Włoch
@EvilToy spokojnie, przecież nie mówię że to ty tylko ludzie z góry, którzy tym wszystkim sterują a co się wiąże z opinią całego środowiska. Tak jak mówisz to samo jest z narodowcami. W Polsce od 2010 roku społeczeństwo tak zostało na siebie szczute że tu już nic nie da się wywalczyć. Chyba że wymienimy ludzi w sejmie, ale skoro ludzie wybiarają te same mordy i chcą pokonać Dude Trzaskowskim to świadczy o