Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@EvilToy: chętnie bym poparł prawa gejów gdyby ci którzy je postulują zamiast socjalistycznych bajek dali mi likwidację podatku dochodowego i dobrowolny zus. Niestety tylko Konfederacja jest gwarantem obcięcia socjalu i oddania mi moich zarobionych pieniędzy (a raczej - nie zabierania ponad połowy pensji w podatkach) więc ¯\_(ツ)_/¯

niestety o prawa gejów walczą tylko ci, którzy chcą mi coraz więcej zabrać. Czyli socjaliści i postępaki. Niech zaczną zamiast rozdawnictwa głosić idee wolnorynkowe,
@FLAC:

chętnie bym poparł prawa gejów gdyby ci którzy je postulują zamiast socjalistycznych bajek


Geje to zbyt różna grupa, pisanie o nas że my coś tworzymy coś postulujemy, jest jak pisania że coś tworzą ludzie i brązowych włosach
@EvilToy:
Współczuję i podzielam twoje poglądy co do naszego państwa. Sam też czasami czuję się w Polsce jak obcy, bo nie pasuję do jedynego słusznego wzorca Polaka-patrioty-katolika. Trudno powiedzieć czy i kiedy się to zmieni... niektórzy twierdzili, że trzeba przeczekać aż wymrze pokolenie homo soviecitusów pamiętających komunę, ale w moim pokoleniu (24 lvl here) jest chyba jeszcze gorzej... radykalna prawica ma się niestety zbyt dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡
Nie przejmuj się mireczku, tacy właśnie p0lacy są i wystarczy po prostu ich olać, pozwolić im robić swoje ugi bugi wybryki zwierząt i zamieszkać gdzie indziej.


@dingi_dong: jak już dajesz takie złote rady to sama z nich skorzystaj i zmień nick na dingi_d0ng p0lko( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EvilToy: Co ty mnie tu chłopcze #!$%@?, i jeszcze zebrałeś tyle poklasku z tego idiotycznego portalu. Jam konfederata, dopóki nie będziesz mi łaził po ulicach z gołą dupą to w #!$%@? Cię mam, i rób se co chcesz, a w domu się tu nie czuję ani trochę, dumny z tego #!$%@?łka nie jestem ani trochę. Nie utożsamiam się ani trochę z narodowcami, ja chcę niskim podatków i braku biurokracji. Także nie
@EvilToy: Z ciekawości wpisałem "duda lgbt" jak komuś radziłeś jak znaleźć tę wypowiedź adriana, przy okazji taką rzecz zobaczyłem jak na ss :)

Przykro mi, że tak się czujesz - ja "należę" do tylu nienawidzonych grup społecznych, i to nie tylko nienawidzonych przez (nie)rząd, że zupełnie nie dotyka mnie co ci ludzie mówią, nawet przestałem już śledzić, chociaż może być mi łatwiej, jestem w wieku, w którym nie zamierzam jeszcze budować
źródło: comment_1591917846OpF8su9MSJaPmZhje7ufKg.jpg
@dzik001: Uważasz, że adopcja przez pary homoseksualne to zwyrodnienie - ale czy większe niż dorastanie w domu dziecka? Mam wrażenie, że każdy myśląc o adopcji przez pary homoseksualne porównuje to do wychowania przez pary heteroseksualne, ale rzecz w tym, że pozwalając na adopcję tylko parom heteroseksualnym nadal mamy bardzo dużo dzieci w domach dziecka, więc pozwolenie na adopcję parom homoseksualnym nie byłoby alternatywą dla wychowania przez parę heteroseksualną, a dla "wychowania"
@Bdzigost: Jaki argument? Ja się tylko zapytałem o coś. Stwierdziłeś o związkach hetero - "Bo są naturalne, mają sens, przedłużają gatunek" - a to nie zawsze prawda, związki osób bezpłodnych gatunku nie przedłużą. Więc są naturalne, mają sens, ale nie przedłużają gatunku. Tym samym są dokładnie tym samym, co związki homoseksualne.
"a pederasci są pożyteczni bo rozmnażają się że hej xD"-gdzie ja wspomniałem o jakichś pederastach i ich rozmnażaniu? Nigdzie, więc