Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
@bledny: > No właśnie nijak, takie związki nie są uznawane w ogóle w Polsce.
A ogólnie to rozumowanie jest błędne, to jakby powiedzieć, że po wprowadzeniu 500+ ludzie będą chcieli 500+ na psa, albo dochód podstawowy dla każdego.

Problemem jest to że homo jest mocno zakorzenione w lewackiej ideologii

Osoby LGBT mają różne poglądy, lewica jest tylko jedynym ugrupowaniem, która "stoi za nimi murem".

Bardzo dobre porównanie, nie wiem skąd to
@EvilToy: człowieku gdzie ty żyjesz, pojedź do np. Kanady, tam kanadyjczyk (kilku pokoleniowy) jest mniej warty niż murzyn który dopiero co przyjechał, tak będzie w Polsce, zacznij się rozwijać, ćwicz ciało, umysł, wpływaj na swoje środowisko i swoje decyzje - po prostu żyj , świat to już nie państwa a strefy, witaj w strefie Polska bardzo fajna strefa apropo . udanego dnia.
@EvilToy: współczuję ci w #!$%@? i wiem że jestem tylko anonem z neta, ale wysyłam swoje skromne wyrazy wsparcia i solidarności. Ja również czuję obrzydzenie jako hetero. Podpisani tej deklaracji to jest zwykłe barbarzyństwo. Nie wiem, jedyne co mogę napisać to tylko zapewnić, że nie wszyscy Polacy tacy są i wśród ludzi kulturalnych mniejszości seksualne nie są i nigdy nie będą poniewierane.
@buhubuhu: LGBT jako skrót od „geje, biseksualiści, lesbijki, transseksualiści”. Tym osobom zależy na sankcjonowanych homozwiązkach. Dalej dyskusja się toczy w tym zakresie. Co do „osób z zaburzeniami” które mają dostać nowe prawa – nie wiem do czego pijesz.

Wprowadzenie jednej słusznej reformy, nie oznacza, że trzeba potem wprowadzać kolejne absurdalne, przeciwko którym jest 90% Polaków.
@EvilToy: No niestety taka jest rzeczywistość. Ale może kiedyś, jak obecne pokolenie homo sovieticusow wymrze to coś się zmieni.
Chociaż polska młodzież wcale nie jest taka tolerancyjna, jakbyśmy chcieli.
Pozdrawiam z Holandii, kraju gdzie homoseksualizm traktowany jest jako coś normalnego.
@EvilToy: Trzymaj się mireczku. Nikt nie powinien być traktowany jako "gorszy", niezależnie od poglądów, a takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ułoży się i Wam i naszemu smutnemu jak #!$%@? państwu.
@EvilToy:

Podziękuj różowym marksistom.

Jak dla mnie powinieneś mieć możliwość zalegalizowania związku z czysto praktycznego powodu - chroni cię konstytucja, która gwarantuje ci prawo do godności. Tylko związek kobiety i mężczyzny może być uznany za małżeństwo, to chcę jasno podkreślić, ale twój związek partnerski zabezpieczyłby cię prawnie w razie życiowych problemów i nikt nie powinien ci odmawiać tego prawa.

Niestety pod płaszczykiem związków partnerskich, część organizacji lgbt próbuje przemycić parę ciekawych
@dzik001: Rozbraja mnie sprowadzanie relacji międzyludzkich tylko i wyłącznie do sfery seksu, jakby o to chodziło w tym wpisie i ogólnie w instytucji małżeństwa/związków partnerskich.
@EvilToy: Ja też się czuję obco. Jestem hetero, a czuję się obco, bo również się nie mieszcze w standardach. Nie piracę na drogach, optuję za solidnymi karami dla właścicieli kłopotliwych psów, optuję za przymusową sterylizacją i kastracją zwierząt, nie chce tylu podatków, nie chcę +500 plus i innych, można wymieniac w nieskończoność, ten kraj mnie też dyskrmyminuje na swój sposób. Polska jest krajem dla patusów i tyle.
@bledny: wiem od czego jest skrót LGBT i absolutnie nie mam nic przeciwko tym osobom (chociaż znam dwóch Drag Queenów i zdrowi to oni nie są - także uważam transów jednak mimo wszystko za zaburzenie bardziej niż orientację). Nie chodzi mi o tych ludzi. Wg mnie zostali oni wykorzystani przez lewackie siły polityczne. Pod przykrywką wspólnej walki o prawa osób niehetero zostali wciągnięci do walki politycznej, ich pierwotne, nie mające nic
@Borciuch: Mały miał wybór, skoro kobiety go nie kręcą. Ale muszę sobie zapamiętać porównanie gejów do kryminalistów, z całą pewnością sytuacja uczciwych osób płacących podatki i nieszkodzących swoimi działaniami nikomu (które w dodatku wynikają z orientacji, na którą nie ma się wpływu) jest taka sama jak zabijających i obrabiających innych ludzi kryminalistów. No, tak było xD
Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski


@EvilToy: jako wyborca konfy nie jestem dumny z Polski. Mamy progresywne podatki, w cholere socjalu, a hajs przepieprza sie lewo i prawo. Cala reszta to zacietrzewienie umyslowe ze sredniowiecza.¯\_(ツ)_/¯

A wam zycze powodzenia. Glosuje na konfe bo lewicy nie trawie za te podatki i socjal (bo dla mnie po prostu jest najwazniejsze, zeby na drzewach zamiast lisci....) , ale geje i les imho
@EvilToy: Sorry za porównanie ale jakby zoofil zakochał się w zwierzęciu innym niż człowiek płci dowolnej to też mielibyśmy „rozszerzać” instytucję małżeństwa na chłopa i krowę np bo on się zakochał?


@dzik001: Byłby problem ustalić, że zwierze też się zakochało. Przecież jak ja zakocham się w koleżance, to bez jej wyraźnej, oficjalnej zgody nie mogę z nią zawrzeć małżeństwa.
@test_loginu: drugi człowiek to nie zwierzę, to tak jakbym twój ślub z kobietą podważył przez taki argument, bo w sumie da się - po co pary facet kobieta łączą się w związki przez jakieś urzędy przecież nie mogę wziąć ślubu z kozą to po co kobieta?
@buhubuhu: Rosja i Białoruś są bardziej socjalistyczne niż Polska? Nie wydaje mi się, biorąc pod uwagę tamtejsze majątki oligarchów. To kraje z gospodarką mieszaną, ale nie wiem, co ona ma do praw osób homo. A co do krajów arabskich-czemu nie? Konserwatywne kraje, nie ma lewaków-no to z tego co mówisz, musi się tam żyć gejom cudownie. Nieprawda?
@Ekspert_od_niczego: nie wiem jak żyje się gejom na innych końcach świata, Ty też raczej nie wiesz nic poza tym co wyczytaleś więc taka dyskusja nie ma sensu. Uważam tylko że gdyby homoseksualiści w Polsce nie podłączyli się do lewackiej ideolo to związki partnerskie byłyby w Polsce legalne już dawno. To tylko moje zdanie, nie zmienisz go, nie musisz próbować mnie do czegoś przekonać bo mnie nie przekonasz.
Pozdro.
dlaczego ktoś miałby akceptować związki hetero? Bo homo to wszystko jasne, te same narządy, wszystko to samo, największa satysfakcja z długotrwałego związku. To czemu ja miałbym pozwolić na związki hetero. Dlaczego moralnie się to spina? Bo jak możesz ruchać coś innego od ciebie samego, to możesz ruchać kobietę, psa albo drzewo. Jak to uzasadnić, bo myślałem długo, i po prostu nie mogę tego zaakceptować. Nie będę was atakował, jestem w końcu tolerancyjny,
sm ja nie chcę adoptować żadnych dzieci bo nawet ich nie lubię xd ale przecież jest tyle niezależnych badań naukowych które mówią wprost że dzieciaki wychowujące się w rodzinach homo rozwijają się normalnie, nawet nie muszą być też homo. chłopiec wyrowywujacy się u dwóch gejów zwykle okazuje się hetero. po prostu hetero się częściej pojawiają i nie ma to związku z tym kto cię wychowuje. chyba musimy jako cywilizacja polegać na nauce
@buhubuhu: "To tylko moje zdanie, nie zmienisz go, nie musisz próbować mnie do czegoś przekonać bo mnie nie przekonasz."-czyli przyznałeś się właśnie do bycia najzwyklejszym prawackim fanatykiem. Nie obrażam Cię, stwierdzam do czego się sam przyznajesz. Przedstawiasz swoją absurdalną hipotezę i żadne fakty nie przekonają Cię do jej weryfikacji. Tyle chciałem usłyszeć. A fakty są takie, że osoby homoseksualne są w tych krajach prześladowane, ścigane, łapane i zabijane-jest to oczywiście zgodne
@EvilToy: Temat trudny, natomiast mam wrażenie, że 10 lat temu tolerancja była większa. Wiesz co ją znów zmniejszyło? Nachalność, głównie w postaci marszów (jak dla mnie komicznych i trochę żenujących) i nachalność (i tu trzeba odróżnić Twój wpis, który moim zdaniem nachalny nie jest, od walki o to, żeby na każdym kroku podkreślano, że homoseksualizm jest spoko) w mediach. Tak czy tak, powodzenia życzę w legalizacji związków. Mnie to nie przeszkadza,
@Ekspert_od_niczego: ło jejku... dlaczego tak nad-interpretujesz to co napisałem? Napisałem że Ty mnie nie przekonasz, nie że nie zmienię nigdy swojego zdania.
Tak jak napisałeś, jest to tylko moja hipoteza której nie da się w żaden sposób sprawdzić obecnie. Pamiętam nastroje z początku XXIw i takie wnioski wyciągam że wtedy było dużo bliżej polskiemu społeczeństwu do zaakceptowania związków osób homoseksualnych niż teraz. Ogólnie jestem zdania że #!$%@?ć wszystkie "ideologie", te z