Wpis z mikrobloga

@wladyslaw-krakowski: nie widziałem ale po co mam ryzykować? Mam w domu osobę która pracuje w szpitalu zakaźnym, sama nosi maski poza pracą. Bo maseczki pomagają. Jak masz nadmiar pieniędzy to spoko, nie noś maseczki ale nie gap mi się do portfela cebulaku i antysystemowcu wielki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brango: Oj chyba się pomyliłeś, nie ma już wirusa bo wszyscy co zachorowali umarli, przez okno widzę trupy, pojedynczy znajomi i ich znajomi co zostali stracili całę rodziny i już nikogo nie mają.

A na poważnie to przez takich jak wy rząd na stałe wprowadzi ograniczenie wolności, kontrole przemieszczania się i cenzurę niezależnych badaczy. Będzie zgodnie z linią partii.
@Brango: ty za to wiesz lepiej. Od listopada krąży ten wirus w Europie, śmiertelność się zwiększyła dopiero jak odcięli ludzi w DPSach od służby zdrowia, staruszków w Madrycie w DPSach pod względem stanu zdrowia oceniały opiekunki bez wykształcenia medycznego i nie przyjeżdżali lekarze do żadnego wezwania. Sorrka przy zaraźliwości grypowej i waszej, panikarskiej, śmiertelności trupy powinny się słaniać w każdym mieście. Lockdown na poważnie trwał w PL 3 tygodnie i nie