Wpis z mikrobloga

#rozbiorka #rozbiorka71 #perfumy

Sporo osób pyta mnie o sprawdzone, letnie świeżaki. Nie jest to mój konik ale wydaje mi się, że wybrałem bardzo dobrze.

Tom Ford Neroli Portofino - mam dekant, jednak szukałem tańszej alternatywy. Kupiłem 4711, potem sprawdzałem Just Jacka. To nie jest to. Moja odlewka się kończy a nie chcę rezygnować z tego zapachu. - 6,5zł/ml

Dior Eau Sauvage EDT - zastanawiałem się czy wziąć wersję EDP czy EDT. Więcej zwolenników ma wersja wody toaletowej, dlatego też również postanowiłem zdecydować się na nią. - 2,1zł/ml

Guerlain L'Homme Ideal Cologne - chciałoby się rzec - spieszmy się kochać zapachy, tak szybko odchodzą. Pewnie jedna z ostatnich szans na zakup tego świetnego zapachu poniżej dwóch złotych. - 1,8zł/ml

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - to nie jest świeżak ale nie byłbym sobą, gdybym nie wrzucił czegoś grubszego. W dużym skrócie, jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy klon TF Tobacco Vanille o podkręconych parametrach w stosunku do pierwowzoru. Jeśli ktoś zna moc Gold edition, ten wie czego może się spodziewać po tym - 4,5zł/ml

Szkło: 3zł
Paczkomat: 13zł
Odbiór: Wrocław
FELIX90 - #rozbiorka #rozbiorka71 #perfumy

Sporo osób pyta mnie o sprawdzone, letn...

źródło: comment_1592046299KtDGFDOfAzzsosHWybisMC.jpg

Pobierz
  • 19
@jvnush_: nic straconego, mam deklarację od ciebie i jeszcze jednej osoby. Na razie zrezygnowałem, bo nie było zainteresowania.
Zadeklaruj ilość, pod koniec dnia zobaczymy