Wpis z mikrobloga

@Brightsider: @mistellaire: No, akurat nie tylko "polaczki" miały by ból dupy, ze względu na to, że EA wykupuje wiele studiów, zleca im jakąś robotę i nawet jak gry są dobre, a nie osiągają dobrej sprzedaży lub pojawiają się kłótnie to EA ich po prostu likwiduje.
Są przesłanki, że EA chce kupić WB interactive, w którego wskład wchodzi np. Rocksteady Studios odpowiadające za genialne Arkhamverse (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight).
@janushek: No tak, ale EA jest znana z zabijania studiów i tutaj mam problem.
Z świetnego batmana zrobili by crapa, z drugiej strony jednak nie wiadomo czy dostali by prawa do Batmana lub Harrego pottera od warner bros. gdzieś to czytałem, że prawa do tych tytułów są ustawione w jakiś specjalny sposób.
@Mave: i właśnie o najnowszym SW też czytałem identyczne proroctwa XD
Nikt nie wie co by z tego wyszło i nie wiadomo kogo w ogóle będzie stać żeby to kupić i coś robić z tymi największymi markami więc po co zakładać z góry najgorsze?

Pewnie dla większości ludzi argumentem na nie jest to, że przeklęte ĘĄ będzie chciało dodać na siłę elementy multi, słabe dodatki fabularne, mikropłatności i skiny.... czyli to
@janushek: Skoro na 30 gier, ostatnie 29 #!$%@? (z czego większość to wielkie premiery, gry AAA), wszystkie ich premiery są przyćmiewane jakimiś skandalami i mają miano jednego z najgorszych wydawców który zabija mniejsze firmy to trudno się dziwić, że ktoś zakłada najgorsze :)