Wpis z mikrobloga

Mirabelki pytanie do Was! Macie jakiegoś dobrego fryzjera w #krakow ? Takiego który, nie zniszczy mi włosów przy koloryzacji i nie zaproponuje SPEKTAKULARNEJ zmiany?

opieranie się na opiniach z Booksy kończyło się różnie dla moich włosów i mojego stanu emocjonalnego, więc może tutaj mi polecicie kogoś ekstra ʕʔ
#kiciochpyta #fryzjer
  • 16
Ja chodzilam do Alio Forma, nigdy nie zniszczyli mi wlosow i cenowo wychodzi dobrze jak na Kraków. Teraz chodze do J.O. Style, troche drozej ale tez fajne efekty takich delikatnych koloryzacji, nie wiem jak wyglada sprawa drastycznych zmian bo nie praktykowalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodziłam długo do Hair Design przy placu Inwalidów i bylo ok, jednak po ostatniej wizycie nie polecam, trafilam na innego stylistę, pan który robił mi kolor pokazywał zupełnie coś innego, a kiedy wyszło zupełnie inaczej próbował wmówić że tak właśnie miało być, z wielką irytacją w głosie że mi się nie podoba. Od tego czasu przerzuciłam się na Maniewskiego, super podejście mają, ceny wysokie ale myślę że warto
@Cyckiem_w_twarz: to są fryzjerzy którzy powiedzą Ci przynajmniej że coś nie jest dla Twoich włosów (np kolejne rozjaśnianie jak włosy łamią się kuz jak paluszki). +obsługują w profesjonalny sposób, porównując ze wszystkimi salonami wcześniej (nie w Krakowie) to wreszcie u fryzjera i po nim czuję się dobrze, a moje włosy wyglądają coraz lepiej.