Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki
Mam stary motorower komar, stal na dziadka ktory nie zyje i zostal przez niego wyrejestrowany. Posiadam tablice do niego i w urzedzie jest w papierach ze zostal wyrejestrowany. Bylem dzis zapytać sie czy daloby sie to przywrócić i gosciu powiedzial mi, ze potrzeba umowe spadku z dziadka na moja mame a takze umowe darowizny od jej rodzenstwa.
Mieliscie podobna sytuacje? Jakies porady doświadczenia, moze da sie to jakos inaczej zalatwic.
#komar #motorower #motocykle #prl #rejestracja
  • 13
@lysykindeb4l: niedokladnie tak, ale podobnie. Kupowalem stary motocykl po kims zmarlym. Sprzedajacy mial postanowienie sądu o spadku, z nim spisalem umowe kupna (ty bys spisal darowizny) plus mam kopie postanowienia sądu i z tym idziesz do urzedu i rejestrujesz na siebie.
Mieliscie podobna sytuacje? Jakies porady doświadczenia, moze da sie to jakos inaczej zalatwic.


@lysykindeb4l: O ILE RESZTA RODZINY NIE MA PRETENSJI CO DO POSIADANIA TEGO KOMARA to.
Napisz umowę z dziadkiem lub zadzoń do urzędu i powiedz że ten komar od STULECI leżał u ciebie w piwnicy i nie masz papierów i chciał byś go zarejestrować jako zabytek. Z tego co wiem da się.