Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś, kto pomógłby sprawdzic ogłoszenia #honda #cbr #f4i na olx? Znalazłem pare ogłoszeń ale niektóre są oddalone o ponad 100km i bez sensu byłoby jechać, jak po samych fotkach ktoś może ocenić, czy to ulep czy warto się zainteresować.
#motocykle
  • 10
No to jeżeli ktoś ma w jakiś sposób ocenić ogłoszenie, to warto było by chociaż do tego ogłoszenia zamieścić link. Nie licz na pomoc wyłącznie przez pw, czym więcej osób ogłoszenie zobaczy, tym lepiej dla Ciebie, bo ktoś może zauważy coś, czego poprzednik nie dostrzegł. A jeżeli okaże się, że moto jest ulepem, to przyczynisz się do pozostawienia śladu o nim w sieci i w głowach czytających ten wpis ludzi, możliwe, że
@Fredofred: takie zdjęcia, że ciężko coś powiedzieć.

1. brak uchwytu na tablicę i kierunków z tyłu?
2. leżała na lewo (dekiel), dziwny uchwyt na tablicę, jakimś cudem ktoś zostawił telewizory XD (oryginalne kierunki)
3. leżała na lewo, nie mam pewności czy były na srebrnych felgach, zmieniony undertail i mocowanie tablicy z jakąś #!$%@?ą lampą
4. leżała na lewo

W sumie nic ze zdjęć nie wynika szczególnego.
1. brak uchwytu na tablicę i kierunków z tyłu?

2. leżała na lewo (dekiel), dziwny uchwyt na tablicę, jakimś cudem ktoś zostawił telewizory XD (oryginalne kierunki)

3. leżała na lewo, nie mam pewności czy były na srebrnych felgach, zmieniony undertail i mocowanie tablicy z jakąś #!$%@?ą lampą

4. leżała na lewo


@11mariom: CO oni wszyscy mają problem z lewym zakrętem czy co?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krzyszy: no lewy dekiel, zaznaczony na zdjęciu. Widać, że ma przerysowanie i inny (jaśniejszy) kolor. Porównaj sobie ten fragment z motocyklem numer 1.

Z drugiej strony - jak wszystko sprawne to przy motocyklu w takim wieku miałbym to z grubsza gdzieś. Nie uwierzę w kilkunastoletni motocykl, który nigdy nie leżał.

Przebiegów się nie bój (o ile realne). Sam mam f4i z 53k przebiegu i... nic. Jak serwisowane to będzie śmigać. Przez
11mariom - @Krzyszy: no lewy dekiel, zaznaczony na zdjęciu. Widać, że ma przerysowani...

źródło: comment_1592343292q25BzY8JxcHGVWy7ToAeg5.jpg

Pobierz
no lewy dekiel, zaznaczony na zdjęciu. Widać, że ma przerysowanie i inny (jaśniejszy) kolor. Porównaj sobie ten fragment z motocyklem numer 1.


@11mariom: Ja bym powiedział że niedość że dekiel przerysowany to jeszcze plastiki z lewej strony #!$%@? zamocowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: ciężko stwierdzić po takim kącie zdjęcia. Ale w sumie na pewno ma ubytek boczna owiewka - róg nad wycięciem.

Na żywo byłoby łatwiej :) pytanie też jak się trzyma czacha i zegary :D