Wpis z mikrobloga

Jak Anglicy się zapatrują na zatrudnianie studentów obcokrajowców na pozycję Juniora Developera? Wybieram się w tym roku na studia za granicę i bardzo chciałbym się utrzymywać na takiej pracce czy nawet odbyć internship. Jestem po techbazie informatycznej i na takie studia się zapatruję. Od razu chciałbym zdobywać jakieś praktyczne umiejętności, ale cykam się, że zostanie mi jakaś sieciówka z fast foodem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#anglia #emigracja #studbaza #studia #programista15k
  • 12
@tyrymyry: Pracuje na part time w restauracji (gotowanie to jedna z moich pasji więc stawia mi to przyjemność) . Próbowałem cos w IT i jedynie helpdesk byl w zasiegu. Nikt nawet nie spojrzy na Twoje CV jak będziesz na 1 czy 2 roku. Popytałem i dowiedzialem sie ze firmy raczej zaczynają rozpatrywać od 3 roku. Z helpdesku zrezygnowałem bo mialem dosc pracy z samymi hindusami.
@tyrymyry: Po rozpoczęciu chodziłem po różnych miejscach i zawsze prosiłem na słowo managera i dawałem mu do ręki CV. Wlasnie nie wymagali. Na początku jedynie co robiłem to obierałem i kroiłem ale szybko ogarneli ze jestem w miare ogarniety i dawali mi wiecej i wiecej.