Wpis z mikrobloga

Jako że już za tydzień stanę się szczęśliwą posiadaczką psa zaczęłam kompletować dla malucha wyprawkę. I tak padło na zabawkę typu kong. Niestety gdy przesyłka dotarła kong okazał się za mały, dlatego chciałam dokonać zwrotu, po kontakcie ze sklepem otrzymałam taką wiadomość:

"bardzo dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Pragniemy poinformować, iż zwrot KONGów Puppy- S, różowy nie jest konieczny.
Produkty te może Pani oddać do pobliskiego schroniska lub organizacji działającej na rzecz zwierząt.
Zleciliśmy zwrot kwoty w wysokości 45,60 PLN na Pani konto bankowe"

Chyba warto wspierać takie postawy, dlatego jeśli robicie zakupy dla swoich milusińskich polecam sklep zooplus.pl

#mojahistoria #pies #piesel #sklepyinternetowe
  • 19
@arwena0724 Skoro Blablador to koniecznie musisz suplementowac takimi patentami z łososiowymi i innymi dodatkami. Bo normalnie w diecie one tego nie dostaną nigdy.

Mój Blablador na starość dostał zapalenia skóry poważnego właśnie przez brak tego! W życiu o tym nie wiedziałem! Weterynarze też wcale nie mądrzejsi i ROK nietrafionego leczenia zmarnowany!

Są nawet krople CBD z tymi dodatkami też. Je dodaję że względu na też przeciwbólowe działanie
@arwena0724: przyszła dzisiaj do mnie paczka z zooplus i brakowało w niej jednego produktu. Pół godziny po napisaniu na support miałem już odpowiedź, że rozpoczęto zwrot środków na moje konto. Także obsługa klienta bardzo na plus w tym sklepie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arwena0724: raz się walnęłam i zamiast karmy dla kota zamowilam dla psa, zapytałam ich jeszcze przed wysyłką (2 h po złożeniu zamówienia), czy można wymienić, niestety nie, jedynie zwrot towaru i nowe zamówienie. To napisałam, że w takim razie oddam karmę do schroniska, a nowa zamówię... I dostałam z automatu 50% zniżki na kocia karmę. Aż mi głupio było, bo radość pracownic schroniska była wystarczająca (bo karma dobra, Animonda dla seniorów