Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieją możliwości naprawy sfery seksualnej w małżeństwie? Jestem załamany, bo rozeznałem się w temacie i wszystko co znalazłem opiera się na żenujących poradach, które wyglądają jakby pisała je moja babcia. Każdy poniżej 80 roku życia doskonale zdaje sobie sprawę, że śniadaniami do łóżka, przygotowaniem kąpieli, myciem okien NIE podnieci się oziębłej seksualnie kobiety. Te porady w internecie są tak durne, że denerwuję się, gdy je czytam. Nie wiem kto te szkodliwe bzdury wymyśla. Chciałbym edukować się w temacie podrywu własnej żony, ale widząc jedynie zalew bezużytecznych śmieci zaczynam wątpić, czy ten cel jest osiągalny. Obawiam się, że oferta seksuologów i terapii dla par polega na serwowaniu tych samych bubli z dodatkiem słonego cennika. Na grupach typu dead bedrooms ludzie łączą się w bólu, ale nie mają sobie niczego konstruktywnego do zaoferowania. Zastanawiam się, czy zanik pożądania w małżeństwie nie jest nieodwracalnym zjawiskiem jak siwienie włosów, z którym nic nie da się zrobić. Zaraz odezwą się ludzie, którzy na przykładzie swojego małżeństwa będą próbować zaprzeczyć. Chętnie posłucham ich rad, ale w większości mieli zwykłego farta tak jak starzy ludzie, którzy na emeryturze mają gładką cerę i zero siwych włosów. Co zrobić by rozbudzić oziębłą kobietę? Robienie masaży NIE rozbudza oziębłych kobiet, może nastrajać kobiety, które nie są oziębłe, ale nie sprawi by oziębła kobieta przestała być oziębła. W tym tkwi cały problem. Wszystkie rady jak pobudzić kobietę skupiają się na robieniu miłych rzeczy kobietom, które problemów z pobudzeniem NIE MAJĄ. Jak ogień w małżeństwie zgaśnie nie ma mądrego by rozbudzić go na nowo.

#zwiazki #rozowepaski #seks #logikarozowychpaskow #malzenstwo #pytanie #przemyslenia #psychologia #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee9e5072d35834c6b87f5db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 97
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mi się chce śmiać z tych betaporad matek do własnych synów, że trzeba być miłym, grzecznym i we wszystkim usługiwać. Gdyby tak było to badboye nie mieliby żadnych szans na rynku.

Babki szybko się nudzą. Im nie wystarcza stabilizacja, dobre mieszkanie, zarobki, wycieczki itd. One łakną emocji. Nieważne jakich - byleby były, byle się coś działo. Niestety, ale emocje górują tu nad logiką i nawet najlepiej uwite gniazdko z
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie uważam że im bardziej się starasz, tym mniej jesteś dla kobiety wart. Zacznij żyć swoim życiem. Na przykład bardzo mi się podoba u moich zagranicznych znajomych taka praktyka, że mąż i żona jadą na jedne wspólne wakacje w roku, a potem za jakiś czas on jedzie sobie gdzieś pobalować sam, z kumplami tylko. Zrób to samo, powiedz ze lecisz ze znajomymi na Maltę i #!$%@?, pewnie będzie awantura ale
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro się czyta to co napisałeś, współczuje. Szukanie rad w internecie lub tutaj raczej nie jest najlepszym pomysłem więc dziwi mnie Twoje rozczarowanie. Odpowiedz na to co zrobić jest strasznie trudna, to tak jak odpowiedzieć jak zdobyc partnera w jednym zdaniu. Napisz jakie wykonywaliście badania medyczne, na jakie choroby cierpiała/cierpi Twoja żona. Czy ma obciążenia rodzinne. Jak wygląda jej dieta, aktywność fizyczna, ile macie lat. Kiedy pojawił się problem. Nic
Co zrobić by rozbudzić oziębłą kobietę? Robienie masaży NIE rozbudza oziębłych kobiet, może nastrajać kobiety, które nie są oziębłe, ale nie sprawi by oziębła kobieta przestała być oziębła. W tym tkwi cały problem.


@AnonimoweMirkoWyznania: bo problem nie polega na tym, ze kobieta jest jakas maszyna, w której powinienes w odpowiedniej kolejnosci odpowiednio powciskac guziki.

Kobieta ma jakies nastawienie do Ciebie i nie powiesz mi teraz, ze z ta kobieta milo spędzasz
czy hormonami


@Slover:

Babki szybko się nudzą. Im nie wystarcza stabilizacja, dobre mieszkanie, zarobki, wycieczki itd


@Tytanowy_Lucjan:

generalnie uważam że im bardziej się starasz, tym mniej jesteś dla kobiety wart. Zacznij żyć swoim życiem.


@SundanceKidddd:

Nie chce Cie atakowac ani sie sprzeczac, ale sporo problemu jest w Tobie.


@InterferonAlfa_STG:

Mhm... OPowi nie pomoge, ale tak sie zastanawiam na podstawie tego ze taki problem jak OPa pojawia sie w
ŁadnaWybranka: To normalne że mniej kobiet ma ochotę na długoletni, stały seks niż u mężczyzn. Ogień nie ma nic do rzeczy. Kobieta ma spontaniczną ochotę na seks i gdy tego seksu w danej chwili nie może dostać, to o tym nie myśli, zajmuje się czymś i ochota może jej przejść nawet na wiele tygodni. Dajcie nam spokój z tymi roszczeniami seksu w nieskończoność, jesteśmy czymś więcej niż mięsem do zamoczenia.

Zaakceptował:
PlujacyNomad: @Tytanowy_Lucjan:
Straszne rzeczy wypisujesz. Z twojego doświadczenia fajnie jest uprawiać seks z kobietą mając świadomośc że ona rozkłada przed tobą nogi na siłę, z niepewności o przyszłość? Mając świadomość że ona już nie ma potrzeb seksualnych ale robi to wbrew sobie i udaje że nie? to trochę jak gwałt, bo z wyrachowanego szantazu emocjonalnego.

Zaakceptował: sokytsinolop