Wpis z mikrobloga

O ile zakład że większość głosujących na Bosaka w pierwszej turze, w drugiej zagłosuje na Dudę? Odszczekasz wtedy swoje słowa?


@Mikka: Toć już nawet tęczowe konta piszą na wykopie o sondażu dla okopress, gdzie wychodzi, że wyborcy Bosaka w większej liczbie zagłosują na Trzaskowskiego niż na Dudę w II turze.

Masz, poczytaj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://oko.press/trzaskowski-juz-remisuje-z-duda-a-holownia-wygrywa-duda-stracil-glosy-konfederatow/

Jeśli to się potwierdzi, to też odszczekacie swoje?
Dawkins_Wszechwiedzacy - > O ile zakład że większość głosujących na Bosaka w pierwsze...

źródło: comment_1592480286hfdp6uwwShwWY0NFcOV8pK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No chyba, że dla ciebie liczy się wyłącznie sfera społeczna...


@Dawkins_Wszechwiedzacy: a dla ciebie sie nie liczy? XD konfa ma wspólnego z pisem nacjonalizm, euroscepcytyzm, homofobie i uberkatolicyzm. Z jaką inną partią mają jeszcze tak zbliżone poglądy? Nie wiem czemu wspomniałeś o lewicy, czy ja gdzieś napisałem, że lewica nie ma wspólnych poglądów z pisem?

Bo ciężko powiedzieć, że Konfie jest blisko do "kaczystów" w kwestii gospodarczej.


Panu Wolnościowemu Bosakowi, bliżej
  • Odpowiedz
Mówisz o prywatnej korespondencji czy publicznej wypowiedzi? Jak to drugie to wyślij mi proszę linka, w którym nazywa jakąś grupę społeczną gorszym sortem bo google znajduje tylko taką wypowiedź Kaczyńskiego


@finchharold:
A był taki gównowpis na Twitterze, że tylko prawdziwy Polacy mogliby za jego rządów pełnić funkcje państwowe. Jak nie jesteś odpowiedniej wiary i pochodzenia to niestety Bosak przewidział dla ciebie obywatelstwo drugiej kategorii xD.

zesrałeś to się ty tutaj xD
  • Odpowiedz
PiS nie jest konserwatywny ani nacjonalistyczny


@finchharold: XD? XD
rzeczywiście straszny progresywny ten pis, gejów kocha, koscioły opodatkowuje xD aborcje też zalegalizowali
  • Odpowiedz