Wpis z mikrobloga

cześć. potrzebuję pomocy z rozpoczęciem przygody z bieganiem (po bułki sobie chodzę, normalnie). co polecicie dla osoby, która przez 8h, chodzi w safety shoes? nie chcę bardzo męczyć stóp (i portfela) a będę biegał przed pracą. słuchawki pluskwy mam mniej więcej upatrzone ale będę wdzięczny za każde polecenie.
#bieganie #uk
  • 9
@james_white

zacznij od biegania, w zwykłych butach oni tego nie sprawdzają! chyba, że masz same "garniturowe" to co innego.

Jeśli nigdy nie biegałeś to i tak na początku będzie to 5 minut i zadyszka, 5 minut i zadyszka.
Jeśli Ci się nie znudzi po tygodniu to kup buty to biegania, każdy sport direct ma taki dział, a tam dobierz do portfela.
@james_white: Ja kiedyś kupiłem normalne buty w sports direct i dalej mam te same po 6 latach a biegam dużo.

Wpierw muszę Ci doradzić o safety buty, poszukaj sobie takich lekkich które wyglądają jak adidasy.

A wracając do biegania to zwyczajne buty wystarcza jak ktoś już pisał. (byle nie płaskie)
Zacznij od długich spacerów, dość szybkim tempem. Obojętne czy jesteś gruby czy chudy. Tak 5 km przez 10 dni a później,
@james_white: hej ja biegam ale bardzo rzadko niestety. Słuchawki rzeczywiście na początku myślałem ze będzie cool ale nie słyszę własnego oddechu lub innych rowerów czy pieszych. Buty to tak jak ktoś wspomniał wcześniej. Pobiegaj w zwykłych adidasach jakie masz a jak po tygodniu się nie znudzi to inwestuj w lepsze buty. Ja mam takie i przy mojej intensywności są okej.
luc - @james_white: hej ja biegam ale bardzo rzadko niestety. Słuchawki rzeczywiście ...

źródło: comment_1592599789A8lzScQXRfNrRh0nZljmcf.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@james_white: Kup jakieś adidasy za 20 funtów, chyba że już jakieś masz, i po prostu zacznij biegać. Po co kupować sprzęt za dużo monet, jeśli nawet nie wiesz czy cię to wciągnie?