Wpis z mikrobloga

Jakiś wysryw wstawił na główną @RFpNeFeFiFcL zakopałem za spam bo w tytule miał: "Nowa hipoteza dowodzi... " XD Już zmienione na "postuluje" ale chyba mu ciśnienie skoczyło bo oberwało mi się za tęczę, lewactwo, już zdjęcia mojej żony latają w wątku, no i to ja jestem miałki intelektualnie, a nie gość co uważa, że hipotezą może czegoś dowieźć. Żeby jeszcze napisał "pomyłka, poprawiłem" to bym pewnie wykopał.

Jeżeli ktoś chce poczytać - https://www.wykop.pl/link/5562353/comment/78574937/#comment-78574937

Ah @RFpNeFeFiFcL i jest coś na rzeczy - miałeś tytuł bez sensu.


#neuropa #nauka #bekazprawakow #zalesie
lakukaracza_ - Jakiś wysryw wstawił na główną @RFpNeFeFiFcL zakopałem za spam bo w ty...

źródło: comment_1592594148TciTbzQYrpc7tLZlykBzr7.jpg

Pobierz
  • 16
@lakukaracza_: Ten ziomek to jest jedno z konserwowych szurząt, zbanowany plus minus 2 lata temu, wracający na multi. Sranie anty-islamskimi znaleziskami zamienił na sranie "nauką", czytaj: słabej jakości tłumaczenie z angielskiego, cudzych treści.

I do tego złodziej. Pamiętam, jak chamsko #!$%@?ł niemalże cały artykuł z Uranii i przedstawił jako swój własny.

Żeby nie było, że "lewak kuamie i oczernia" - https://www.wykop.pl/link/4889067/comment/64541233/#comment-64541233

Najpierw mi nawtykał że kłamię, potem szybciutko poprosił modów o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lakukaracza_: skoro nie podobał Ci się tytuł i widziałeś błąd logiczny to nie lepiej było zaznaczyć "informacja nieprawdziwa" a nie "spam". Zresztą skoro gość wykonał mega prace nad tłumaczeniem spraw ponadprzeciętnie trudnych to chyba czepianie się tytułu, który poprawił jest jak dla mnie dowodem na bycie cholerykiem bądź bardzo zakompleksionym człowiekiem szukającym ulgi w wytykaniu błędów innym.
@lakukaracza_: tak btw, to dostrzegam bardzo ciekawe zjawisko wśród konserw, prawaków etc. - otóż naprawdę często są to osoby interesujące się nauką, najczęściej czymś związanym z komputerami, astronomią, ot np. wielkie uwielbienie Muska na wypoku, ale kiedy nagle nauka pokazuje, że ich poglądy na np. klimat, czy homoseksualistów to bzdury, to nagle nauka staję się lewackim potworkiem
Ten ziomek to jest jedno z konserwowych szurząt, zbanowany plus minus 2 lata temu, wracający na multi. Sranie anty-islamskimi znaleziskami zamienił na sranie "nauką", czytaj: słabej jakości tłumaczenie z angielskiego, cudzych treści.


@mnik1: @lakukaracza_: to ja jeszcze dorzucę od siebie bo ostatnio też mnie #!$%@?ł ten typ. Koleś w ramach miesiąca wykopowej miłości do ludzi o czarnym kolorze skóry zrobił znalezisko z dosłownie zmyślonymi statystykami i skwitował to : "Statystyka