Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. boję się, że utkne na autostradzie xD mam 380 km do domu, pół baku w roverze 25 i 5, 60 zł w kieszeni xd mniejsza o to, czemu nie mam teraz kasy. na chwilę obecną szukam jakiegoś tira, który jedzie poniżej 90km/h by za nim jechać w jego tunelu aerodynamicznym jak kolarze by zaoszczędzić trochę wachy xD jakieś inne wskazówki?
Ile mogę najmniej zatankowac? Są jakieś limity?
To będzie długa noc. Mogę informować sytuacji jak ktoś chce xd
#motoryzacja#podrozujzwykopem #gorzkiezale #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Bdzigost - Mirki mam problem. boję się, że utkne na autostradzie xD mam 380 km do dom...
źródło: comment_1592596056CQAptm0xjQ7vfyFYDy71cg.jpg
  • 198
@Mauti: 22 z minutami, ciemno jak w dupie, nieznany teren i plan podróży autostradą oraz wiedza, że pojadę tyle, ile mam w baku jakoś mnie nie motywowała do zjazdu na inną drogę xD
@dyzmund: W sumie to było tak, że pod Krakowem się ogarnąłem i wygrzebałem jakąś tam kwotę, więc ez game normalnie podjeżdżam pod brameczkę jak król w złotym bolidzie i się pytam

ale to jest tylko ta bramka,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tellet: to jak już zaczynamy opowieści pod postem to rok temu w wakacje wracaliśmy z kumplami z Wrocławia w okolice Białegostoku. W stronę Wrocławia zatankowałem do pełna, we Wrocławiu miałem lekko ponad pół, więc stwierdziłem, że dojedziemy bez tankowania do domu xD no ale się tak tłukliśmy tłukliśmy po tym Wrocławiu, to tu to tam, no i na powrót zostało lekko poniżej połowy. No dobra, w jedną spalił 6 litrów to
@twinzpl: wow, to też nieźle wycyrklowane xD
Mi zasięg 0 pokazało tylko raz pod stacją, ale to już na luzie, bo bym dopchał jakoś xD
Z drugiej strony, samemu tankując się na stacji, typ podjeżdżał pod dystrybutor i mu zgasł praktycznie 5-10m od niego. Słysząc jak piłuje rozrusznikiem nie mogłem się powstrzymać, żeby mu nie pomóc.