Wpis z mikrobloga

@Hissis: no właśnie o tym mówię. Jeśli nikomu tym nie szkodzisz to nie powinieneś być za to karany. W tym aspekcie prawo jest po prostu złe i podtrzymuje moją opinię do której mam przecież prawo. Nie musisz mnie wyśmiewać ani wrzucać do worka z jakimiś dresami, bo ani na to nie zasługuje ani takowym nie jestem. Dziękuje. A co do sądu to sąd nie ustanawia prawa tylko je egzekwuje, podobnie jak
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: No ale ja uważam, że kary powinny być, dopóki to prawo obowiązuje. A stosowanie wyjątków jakichś nie powinno mieć miejsca, bo to ukazuje jedynie słabość policji i nierówność wobec prawa. Nie wyśmiewam Cię, i nie wrzucam do żadnego worka, zresztą, nie ma w tym nic obraźliwego, według mnie, sam chodzę w dresach, i nie czuje się gorszy z tego powodu. To, że sąd nie ustanawia prawa to wiadomo, ale w
Hissis - @Tanceiswawole: No ale ja uważam, że kary powinny być, dopóki to prawo obowi...

źródło: comment_1592676196x0JsrFxA3cMp3k39dAV3bM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hissis: Dlatego nie mówię, że władza jest zła, tylko, że prawo jest złe. Nigdzie nie napisałem, żeby łamać prawo, ani zezwalać na jakieś wyjątki od przestrzegania prawa, tylko, że po prostu należałoby je zmienić. ¯\_(ツ)_/¯

Tak jak mówiłem wcześniej - jeśli sam mówisz, że stosujesz różne substancje to twoje "uważanie" mogłoby się zmienić w momencie gdyby jednak niechcący podwinęła się łapa...i nie musi nawet chodzić o to czy ty jesteś na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dprtd: w większości krajów UE marihuana jest nielegalna, a jednak tam policja nie ośmiesza się łapiąc użytkowników ze sladowymi ilościami. A w Polsce? A w Polsce potrafia chwalic sie zlapaniem sebka z 0,0000001g.
  • Odpowiedz
@Hissis: swojego czasu kolega kolegi od strony hydraulika był blisko od kuchni w tej temacie i wszystko mi powiedział. Od drugiej strony to wcale nie jest takie kolorowe i pachnące jak się wydaje konsumentowi, a im wyżej tym gorzej. ;) Przypominam, że to jest kraj w którym człowieka można pomówić i wsadzić do puchy m.in na podstawie tekstów tworzonej przez niego muzyki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz