Wpis z mikrobloga

@Marekexp: Ale przecież to się niewiele różni od standardowych w Polsce tzw "ciągów rowerowo-pieszych". Czyli zwykły chodnik po którym musisz jechać rowerem, bo niby "ścieżka". A to zwykła kostka brukowa po której cały czas skaczesz góra dół, bo co 15 metrów jest wyjazd z posesji.

I to w zasadzie jest tym samym co na zdjęciu, tylko wygląda estetyczniej. Niemniej funkcjonalność nawet gorsza, bo jeszcze tururu z kostki. Także jest tragedia, ale
@Marekexp: Mam takie coś kilkaset metrów od domu. Co i raz ktoś wrzuca właśnie taki ciężki przypadek, więc takich przydomkowych pumptracków musi być sporo. Ilekroć to widzę, zawsze się zastanawiam. Człowiek, który to zaprojektował ukończył budownictwo dróg i zdobył uprawnienia budowlane. Pytanie, które mnie nurtuje – jak taka #!$%@? po skończeniu rysowania projektu, obejrzeniu całości pod różnymi kątami w CADzie i wysłaniu tego dalej może spojrzeć w lustro? Jak taki potem
@Marekexp: nie takie rzeczy nasi spece robią z kostki brukowej, także jesteśmy jeszcze lepsi - polbruk rollercoaster, zabezpieczony patriotycznymi barierkami od strony płotów - miejsce pytacie? Gdziekolwiek w PL
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DJArmani: już #!$%@? nie przesadzaj, że to wina projektanta tylko wina przepisów, że musi się dostosować. Uwierz mi, że wiele razy znajomi projektanci mówili, że to jest bez sensu i nie będzie działać, będą #!$%@?ć ich ale muszą zrobić zgodnie z przepisami... Wiesz o tym, że jak postawisz dom z przepisami do góry nogami to wszystko będzie ok tylko nie dla Ciebie?