Wpis z mikrobloga

bardzo mądra odpowiedź, lepiej zostawić to w rękach fachowców niż samemu udawać że na wszystkim się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime: ja pieprzę

1. Dlaczego nie pytają o najważniejsze kwestie głupie lewaki?!
2. Bardzo mądrze, że pan Bosak nie odpowiada na najważniejsze kwestie, niech fachowcy się wypowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widzę że farmy trolli działają, gorące zalane propagandą, nie, tzw. neuropa jedynie uważa że problem lgbt powinien być rozwiązany już 30 lat temu, ludzie są równi wobec prawa
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: A o co niby powinno się pytać, jak ten człowiek udowodnił w tym AMA, że bladego pojęcia nie ma o gospodarce i ekonomii.
Może o kolor butów?
O to co lubi na śniadanie?
Jaką ciekawą książkę ostatnio przeczytał?

Odpowiedź na temat tego, skąd zamierza wziąć kasę na swoje obietnice powinno zamknąć to całe AMA, bo kandydat, który obiecuje i tak bardzo lansuje swoją piątkę, a bladego pojęcia nie ma skąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: ja zadałem trzy pytania niezwiązane z homo ideologia a Bosak nie odpowiedział bo wolał coś tam bełkotać "o której nocna się zaczyna" no i że się spodziewał pytań o "kaczkę i konia"... Miałem jeszcze wątpliwości że może Bosak itp ale Bosak rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Zostaje w domu a wy głosujecie na ćwierć mózgów którzy kandydują na urząd prezydenta, i żebyście nie płakali bo jak stare porzekadło mówi

Nie będzie
  • Odpowiedz
80% pytań o gejów. To są najważniejsze problemy w Polsce według neuropy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime: Bo to nie jest TVP, czesc ludzi ma tu IQ > 60 i poprostu jest dobra beka z patrzenia jak prawak argumentuje i kur*i logike mowiac o swoich uprzedzeniach.
  • Odpowiedz
Cóż w XXI wieku skoro trzeba walczyć o tak naturalne rzeczy to i pytania są :p. Moim zdaniem faktycznie za dużo się o tym mówi w ostatnim czasie i sa inne ogromne problemy ale cóż ¯\(ツ)/¯


@miickey: xDDD

To #!$%@?ś argumentem? gdzie sie o tym mówi? wśród tęczowych degeneratów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
utaj lewak płacze, że Bosak nie łyknął jego słabej zarzutki.


@xGreatx: xDDD ten to jest dopiero debil ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze nagrywa zakompleksiony chłopaczek te swoje gówno filmiki tym swoim piskliwym głosikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy soyboy, chciałby poszczekać i walczyć o "wolność" w Chaz ale go nie stać żeby tam polecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: Jest przecież debata publiczna. Może w twoim prawakoidalnym umyśle nie ma miejsca na ludzi wychodzących poza ramy zwykłości ale czy ci się podoba czy nie oni są i będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz