Wpis z mikrobloga

  • 10
O. 27 Gdańsk

Zgłoszenie 5ec68c34e2f091ae z dnia 2020-06-22 14:53:24

Imię: O.
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk

Kim jestem?
Może to lekko nietypowe ogłoszenie, bo nie jest matrymonialne, ale... szukam przyjaciółki, takiej od serca.

Mam problemy z otworzeniem się przed dziewczynami, z natury jestem raczej introwertyczna. Ukończyłam filologię rosyjską (językoznawstwo), jestem tłumaczem, pracuję w obszarze IT. Mam psa, który jest moim oczkiem w głowie.

Potrafię słuchać, jestem cierpliwa i z natury spokojna. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz mówić, potrzebujesz słuchacza - znajdziesz we mnie oparcie. :)

Wygląd
Raczej nie jest to ważne, gdy szukasz koleżanki/przyjaciółki, ale niech będzie :) Mam ciemne włosy, noszę okulary, staram się dbać o figurę.
Ubiór? Komfort ponad wygląd, w granicach rozsądku. Czarna koszulka, dżinsy, obuta w NB (bo są po prostu w opór wygodne).

Zainteresowania
Książki (reportaże, YA, popularno-naukowe, fantasy), kawa speciality (alternatywne metody parzenia kawy), ukulele, szkicowanie, majsterkowanie, ogrodnictwo (działka ROD for life!), kaligrafia. Lubię też pograć w planszówki i na konsoli.

Czego oczekuję?
Idealnie byłoby znaleźć ekstrawertyczkę, która by mnie "zaadoptowała" :)
Ale tak najzwyczajniej w świecie szukam kogoś, przed kim będę mogła się otworzyć. Kogoś, kto nie ocenia, wspiera i potrafi mnie wysłuchać, gdy już się przełamię i coś powiem.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień z przyjaciółką? Szczere, organiczne rozmowy, kawa, ale też wyjście do pubu, wspólne wyjście na plażę... możliwości jest tona!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci nie planuję, więc jeśli też jesteś antynatalistką - dogadamy się ;)
Od roku nie piję alkoholu, ale nie przeszkadza mi picie innych.
Ograniczam palenie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygdansk #mirabelkaszukamirka
  • 41
  • Odpowiedz
via MirekSzukaZony
  • 2
OP here, nie - nie jestem lesbijką, daleko mi do tego. :P Zdecydowałam się umieścić tu ogłoszenie, bo - jak już ktoś zauważył - są apki do randkowania, ale do szukania przyjaźni niekoniecznie. A ja mam 27 lat, mam wrażenie, że wszystkie okazje na znalezienie przyjaciółki już minęły (szkoła, studia), no i jednak tutaj mam większą szansę na znalezienie kogoś o podobnych myślach/poglądach; choćby kogoś, z kim będę mogła wysyłać sobie memy.
  • Odpowiedz