Wpis z mikrobloga

W lutym tego roku postanowiłem dać szansę Dragon Ballowi, czytając czasem z jaką nostalgią wielu ludzi wspomina tę serię chciałem sam poznać ten świat... i się nie zawiodłem. Przeleciałem już chyba co najważniejsze, cały zwykły DB, Z'tka i Super. O ile GT i Kai raczej nie jestem zainteresowany to chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś kinówki. Które byście polecili? Dodatkowo widząc promocje na gry DB na steam zastanawiałem się czy jakiejś nie kupić. Xenoverse byłby dobrym wyborem? W miarę fajna cena a i koncepcja nawet mi się spodobała.
#dragonball
  • 8
@Havun: oglądałem no od lutego :d skończyłem dzisiaj. Oglądałem z różnym natężeniem, raczej raz w tygodniu przysiadałem i leciałem 12-20 odcinków. Ogólnie razem nie wychodzi mimo kilkuset odcinków tego jakoś strasznie dużo. Jak pominiesz z odcinków openingi, przypomnienie ostatnich wydarzeń i piosenkę końcową to spędzisz mniej więcej tyle godzin co przy naprawdę dobrej grze.
@niktotalny: #!$%@? wszystko mi się podoba. XD Walki, muzyka i historia. Wsiąkłem w ten świat, przeżywałem
@Merdarion_PL: Ogólnie kinówki to takie osobne historie, zazwyczaj mocno kłócące się z fabułą DB/Z. Jedynie najnowsza "Dragon Ball Super: Broly" oficjalnie należy do historii. Z wartych obejrzenia to na pewno:
-Cooler's revenge (DBZ film 5)
-Broly Legendary Super Saiyan (DBZ film 8)
-Fusion Reborn (DBZ film 12)
-Wrath of the Dragon (DBZ film 13)
-Path to Power (DB film 4)

No i skoro interesują cię kinówki to tym bardziej powinieneś obejrzeć