Wpis z mikrobloga

@Optimus_Seba: Mój stary jest ciemny jak Hiszpan, mama jest jasna jak Norweżka, mam cerę po mamie, na tym plakacie wyglądałbym tak samo


wykopki z prawej strony są tak samo jak niektóre płatki śniegu z lewej, wszędzie widzą atak w ich stronę i coś co ich triggeruje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaijot: chciałam napisać to samo, odziedziczyłam karnację po mamie, bardzo trudno się opalam więc nawet latem jestem biała jak ściana, za to mój tata łatwo może się opalić i nasze dłonie wyglądałyby identycznie

  • Odpowiedz
A od kiedy tego typu żart stosuje się na wykopie wobec hindusów i latynosów? Nowy trend tworzysz?


@Mikka: Yyyy w Polsce od zawsze? Przecież w Polsce ten żart się tyczył również tzw. "ciapatych".
  • Odpowiedz
@Variv: Przecież to zawsze występowało w kontekście czarnych. Nie słyszałem żeby istniał stereotyp o hindusach albo latynosach porzucających swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@Blaskun:

Reeeee... A nie czekaj.

Wykopki odkrywają że firmy chcą dotrzeć do największej ilości ludzi odc 2137 sezon 1145. A, przy okazji jeszcze darmowa reklama XDDDD. Serio kurde weźcie się za coś pożytecznego bo ten trzask pośladów przy każdej możliwej okazji tylko odwrotny ma skutek. (zazwyczaj)
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: tak jak kolega wyżej.. do dupy chyba chcesz dotrzeć sobie xd
//
Srillet złożył życzenia, ciekawy byłem jak to sie będzie miało do tego co było rok temu - a co za różnica że dali białą i czarną rękę? wtf, na #!$%@? sie #!$%@?
  • Odpowiedz