Wpis z mikrobloga

@AdiBdg: myślałem o tym gravelu dla różowej ale nigdzie go nie ma.

Co do tego śmiesznego (ostatnio) sklepu to jest taki #!$%@?, że trudno coś znaleźć, a jak już jest to wyglada jakby było używane i odłożone na półkę po 3 miesiącach. Jak zapyta się obsługi czy mają coś na stanie bo nie widzę (tak naprawdę to widzę- leży w koszach zabranych spod przymierzalni i czeka na rozwieszenie) to słyszę od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hav0c: a jeszcze bardziej #!$%@? jak sklep tydzień czasu "kompletuje" Twoje zamówienie, żeby napisać, że towaru i nie i sorry
  • Odpowiedz
@AdiBdg: kumpel chce wlasnie kupic szosę lub gravela. #!$%@?, braki magazynowe maja wszyscy sprzedawcy. Nie idzie nawet przymierzyc sie do roweru w sklepie bo nie maja rozmiarów i mowia ze miec nie beda do sierpnia!
  • Odpowiedz
@AdiBdg: Ehh ten decathlon xD Nie wiem już ile poluję aby zamówić za jednym razem gryf kratownice, trochę obciążeń i poręcze do dipsów, zawsze jednego z tych produktów nie ma xD
  • Odpowiedz
@Mephistoph: nie typowy Decathlon, tylko sezon, Panie, sezon! Mi się w styczniu udało zamówić ostatnie sztuki Tribana 100 z barankiem. I w sumie dzięki mi za to, że kupiłam rower w styczniu, decydując się ostatecznie na ramę XS zamiast S. Wtedy RC 100 było do wyboru do koloru, nie wspominając o droższych wersjach.
  • Odpowiedz