Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrafię. To teraz ty naucz się tego, że podatek to podatek, bez względu na jego formę pieniądze są te same i trafiają do tego samego budżetu. Więc skoro ktoś w jakikolwiek sposób płaci na swój kraj to nie może być pozbawiony prawa głosu do decydowania o nim.


@Krupier: #!$%@?. Czy jak ktoś wyjedzie pracować za granicę, to automatycznie dostaje tam prawo głosu? No bo przecież płaci tam podatki? Sam fakt ich
  • Odpowiedz
#!$%@?. Czy jak ktoś wyjedzie pracować za granicę, to automatycznie dostaje tam prawo głosu? No bo przecież płaci tam podatki?


@srogie_ciasteczko: no nie. To ty chcesz system głosowania na podstawie płacenia podatków, nie ja.

A pod tym wpisem rozmawiamy kto nie powinien mieć tych praw.


No cóż, na pewno prawo głosu dane ludziom na wiecznej emigracji jest kontrowersyjne, ale nie da się go rozwiązać poprzez głosowanie na podstawie płacenia podatków.

Poza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no nie. To ty chcesz system głosowania na podstawie płacenia podatków, nie ja.


@Krupier: Ja pisałem, żeby odebrać prawo do głosowania ludziom z minimalnym dochodem poniżej pewnej granicy, a to ty napisałeś, że prawo się należy za samo płacenie podatków, kiedy powszechnie akceptuje się fakt, że płacenie podatków w obcym kraju nie daje automatycznie prawa głosu, więc dlaczego miałoby dawać go we własnym? Prawo głosu wynika z czegoś innego, a ja
  • Odpowiedz